Forumi Kuq E Zi
Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 7]


1Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

61Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 14:49

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:jo moj jo.Tjerve mos u jep zemren, vetem mua Ok?
as ty nuk ta jap

62Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:01

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
A je menduar mire ???????? hahahahah

63Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:02

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:A je menduar mire ????????.Une kam edhe sherbyese ne shtepi . Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 2975102265 hahahahah

64Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:10

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:A je menduar mire ????????.Une kam edhe sherbyese ne shtepi . Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 2975102265 hahahahah
ore mos me provoko me ler pak kohe hahahahahha

65Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:16

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiii pre une se te kam xhan.hahahahah

66Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:17

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
alem

67Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:19

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Kujdes Rezik Infrakti.................

68Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:23

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Kujdes Rezik Infrakti.................
frymemarrje Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Images?q=tbn:ANd9GcSFDNfRIjBSB4aWWeCYG5rf0xwnlYn64esftXSxnK39uSVOxv8dXg

69Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:25

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
hahahahahha

Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 0

70Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:27

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
alemit dhe vetem atij

71Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:30

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 996501562 Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 996501562 Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 996501562 Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 996501562

72Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 15:31

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
kis Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 996501562 kis Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 996501562

73Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:20

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Asaj........... Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 3016075826

74Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:23

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
i perket dikujt qe po e cmend fare

75Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:25

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Njeres qe e kam larg........... Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 1141667947

76Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:26

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
vetem nje personi qe me mungon shume shume

77Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:28

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Alem.....ku je more se e cmende gocen.........

78Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:30

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
i perket nje djali shqiptar qe e dua shume shume dhe kam dy dite pa i degjuar zerin me mungon shume te dua l.....

79Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:32

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
I....... KUJDES ME KETE ORE.......ahhahahah

80Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:37

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
i perket laurentit dhe vetem atij

81Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:39

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Po shyqyr moj e bekuar qe e the......se na cmende........

82Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:40

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
skam pse e fsheh e dua shume dhe me do pamase kater dite kemi qe jemi lidhur eshte doktor i mrekullueshem

83Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 08 Aug 2012, 17:43

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Po .... me behet qejfi per ty yllo.......asgje tjeter.....ishallah si i thone ketej ......se sono rose fiorirano.....

84Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 06:34

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
i perket dikujt shume shume te vecant qe ka hyre ne zemren time dhe me ben te ndihem super

85Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 10:37

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ma thuaj pra emrin Ana se ma plase zemren.

86Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 12:28

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ma thuaj pra emrin Ana se ma plase zemren.


Alem me duket se ja ke rrembyer zemren ti asaj.............. shkel syrin

87Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 13:34

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt qe me ben te ndihem engjell kur me merr ne duar dhe me ul ne karrike ne ballkon qe te shikoj plazhin dhe ne mbremje perendimin e diellit.....eshte personi qe do te jete gjithmone pjese e jetes sime e shpirtit tim dhe ai eshte vellai im

88Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 16:54

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Zoti ta lashte me jete e me shendet.

89Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 17:06

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ketij lart

90Zemra ime i perket ..... - Faqe 3 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 09 Aug 2012, 17:24

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
hahahhahaha kesaj mbi mua.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons