Forumi Kuq E Zi
Zemra ime i perket ..... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zemra ime i perket ..... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 7]

1Zemra ime i perket ..... Empty Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

2Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:09

Kristi

avatar
Antar Special
Antar Special
koha do e zbuloje kujt i perket zemra ime

3Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 09 May 2012, 09:50

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Atij qe meriton

4Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 11 Jun 2012, 09:05

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Njehere per njehere askujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

5Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 11 Jun 2012, 17:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A*******s


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

6Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 11 Jul 2012, 11:02

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Askujt


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

7Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 11 Jul 2012, 12:15

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Momentalishe as kujt.

8Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 21 Jul 2012, 10:37

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Njehere askujt,,me vone sigurisht dikujt Zemra ime i perket ..... 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

9Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 21 Jul 2012, 11:48

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
skujt, se cfar bjen e ardhmja nuk dihet.

10Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 24 Jul 2012, 20:09

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt shume te embel qe ka vend vec ne shpirtin tim ai eshte im vella

11Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 24 Jul 2012, 20:12

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
........nje here per nje here Alemit.

12Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 24 Jul 2012, 20:14

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
anes dhe tim vellai

13Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 27 Jul 2012, 16:33

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Nje her per nje here nuk ka as nje kandidat tjeter pervec Alemit.

14Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 27 Jul 2012, 17:03

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:anes dhe tim vellai

15Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 27 Jul 2012, 17:47

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
falja dikujte se nuk behet kjameti.

16Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 28 Jul 2012, 07:09

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:falja dikujte se nuk behet kjameti.
kandidate jane shume por zemra nuk ben bam sic ben per dike ketu

17Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 28 Jul 2012, 16:46

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
S'ka bam e s'ka bum

Fale zemren te them une.

18Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 29 Jul 2012, 06:18

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:S'ka bam e s'ka bum

Fale zemren te them une.
por sje ti ketu edhe nuk ta fal une ty

19Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 12:00

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ne ditet e sotme moderne nuk behet fjale per distancat.

20Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 13:52

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt

21Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 13:56

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
............kush e fiton.

22Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 14:09

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
e imja

23Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 14:17

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Jo valla une timen e kam per ta dhene.

24Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 14:28

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
po jepe pse e mban akoma

25Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 19:39

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
po s'po ma kerkon as kush!

26Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 19:48

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po s'po ma kerkon as kush!
o ta kerkoj une do ma japesh?

27Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 20:36

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
hahahahaha mendohu dhe pak,se me gjith qef ta jap.

28Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 05 Aug 2012, 20:37

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ok po mendohem

29Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 06 Aug 2012, 12:21

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Dikujt qe e kam larg....

30Zemra ime i perket ..... Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 06 Aug 2012, 12:55

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dikujt

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 7]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons