Forumi Kuq E Zi
Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 6 e 7]


1Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Zemra ime i perket ..... prej Sun 06 May 2012, 20:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

E imja...se di as vete me se kujt...jetes... mua...vdekjes ..ty

151Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 23 Feb 2013, 13:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
trupit tim se brenda saj ndodhetttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

152Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 23 Feb 2013, 23:43

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
vetes sime

153Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 24 Feb 2013, 10:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
iiiiiiiiiiii skom zemer se e theva edhe e hoidha diku qe asnje mos ta shohhhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

154Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 25 Feb 2013, 08:06

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kush e ka fat

155Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 25 Feb 2013, 19:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
atij qe do jet i zoti tbehet padroni sajjjj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

156Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 26 Feb 2013, 01:38

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
tetakon ty

157Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 26 Feb 2013, 18:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
asnjojt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

158Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 26 Feb 2013, 18:40

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dikuj

159Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 26 Feb 2013, 18:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetes


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

160Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 26 Feb 2013, 18:51

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mua dhe dikuj

161Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Tue 26 Feb 2013, 18:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
trupit tim se brenda saj ndodhet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

162Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 27 Feb 2013, 17:46

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
njeres

163Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 27 Feb 2013, 20:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
trupit tim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

164Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 02 Mar 2013, 16:13

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dikuj

165Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 02 Mar 2013, 18:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
asaj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

166Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 03 Mar 2013, 07:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
trupit se brenda saj ndodhet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

167Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 03 Mar 2013, 15:42

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
zemres sime

168Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sun 03 Mar 2013, 22:14

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
vetem asaj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

169Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 04 Mar 2013, 15:09

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
trupit tim

170Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Mon 04 Mar 2013, 19:36

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
askujt se zemra nuk esht objekt shitjeje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

171Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 07 Mar 2013, 13:09

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
trupit tim

172Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 07 Mar 2013, 13:58

Vesa

Vesa
vetes sime edhe...?

173Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 08 Mar 2013, 06:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
askujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

174Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 13 Mar 2013, 14:52

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mua dhe asaj

175Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 15 Mar 2013, 11:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se di jam ende bebushe per tprovuar kte ndjenje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

176Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Wed 20 Mar 2013, 12:18

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mua dhe njeres

177Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 21 Mar 2013, 23:37

Vesa

Vesa
mua edhe ati

178Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Fri 22 Mar 2013, 05:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetem vetess


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

179Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Thu 04 Apr 2013, 07:35

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
xhelozes

180Zemra ime i perket ..... - Faqe 6 Empty Re: Zemra ime i perket ..... prej Sat 06 Apr 2013, 06:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
askujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 6 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons