Forumi Kuq E Zi
Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkeologji


Arkeologjia është shkenca që studion qytetërimet dhe kulturat njerëzore të së kaluarës, dhe lidhjet e tyre me mjedisin rrethues, pra me pak fjal per te gjith ata qe kan qef arkeologjin ky esht vendi i duhur.
150303Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1-48Dinosauri me hundë t...
Wed 24 Sep 2014, 15:56
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete te ndryshme


Këtu postoni dhe të lexoni çfarë do llojë kurioziteti.. Kjo kategori ka te bej vetem me kuriozitete dhe te gjith ju qe pelqeni kuriozitetet, kjo rubrik esht vendi i duhur per ju...
14882226Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1520-6Vendi me i ftoht ne ...
Thu 17 Jan 2019, 21:14
Soni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Psikologji


Psikologjia esht shkenca magjepsese qe prek cdo aspekt te jetes tone, dhe kjo kategori esht vendi i duhur per te apasionuarit e psikologjis...
Asnjë mesazh i riParapsikologjia
88343Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1-48Mendo një dëshirë, z...
Fri 02 Feb 2018, 17:15
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofia


Filozofia për jetë. Mendoj dhe gjykoj që sipas karakterit tim intelektual, ideja e të jetuarit që as vete se di përse jetoj, është gjithmonë shqetësimi i një dëshire te paanshme të horizonteve te gjera të mendimit. Jepni mendimin tuaj nëpër tema filozofike...
Asnjë mesazh i riFilozof te shquar
48162avatarFILOZOFËT DHE JETËSH...
Wed 29 May 2013, 14:26
E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Fizika


Shkenca që studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale të shprehur normalisht në gjuhë matematikore...
2738Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1-48Rreze kozmike ultra ...
Mon 27 Jul 2015, 15:30
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Matematika


Ne kte rubrik do te gjeni dhe do te postoni informacione dhe lojra qe kan te bejn me vetem matematiken...
1044Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1242-93Numri Zero
Thu 23 May 2013, 17:04
Edaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Teknologjia


Këtu është vëndi i duhur për ata që adhurojnë teknologjinë, ktu ne kte rubrik do të postoni dhe të lexoni gjithëçka që ka të bëjë me boten e teknologjis...
140178Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1-4815-vjeçari shqiptar ...
Wed 28 Oct 2015, 17:45
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Natyra


Këtu ne kte rubrik do te gjeni dhe do te postoni cdo gje qe ka te bejm ne natyren pra me boten bimore dhe ate shtazire...
Asnjë mesazh i riNatyra dhe Kafshet (Galeri Fotosh)
66279Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1-48Fotoja e kopesë së u...
Sun 20 Dec 2015, 10:33
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Astronomia


Per te apasionuarit e astronomis ky esht vendi i duhur, pasi ktu do te postohen vetem informacione qe kan te bejn me astronomin...
Asnjë mesazh i riDjelli, Asnjë mesazh i riMerkuri, Asnjë mesazh i riAferdita-Venus, Asnjë mesazh i riToka, Asnjë mesazh i riMarsi, Asnjë mesazh i riJupiteri, Asnjë mesazh i riSaturni, Asnjë mesazh i riUrani, Asnjë mesazh i riNeptuni, Asnjë mesazh i riPlutoni
332465Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete 1-48Në 23 shtator planet...
Wed 16 Aug 2017, 20:49
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Shkenca, Natyra dhe Kuriozitete Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...