Forumi Kuq E Zi
Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell  305530_420849497939924_236304299727779_1435038_1116689505_n
Edhe një tjetër objekt i mistershëm regjistrohet në Diell

Para pak kohësh, kamerat e observatorëve të NASA-s dhe të observatorëve të tjerë, kishin regjistruar një objekt misterioz, i cili hyri dhe doli nga orbita e Diellit.
Lajmi me objektin në orbitën e diellit, shumë shpejtë bëri xhiron e botës, kështu dhe albobserver.com i kushtoi atij një artikull të posaçëm.

Megjithatë, edhe pse për shumë njerëz lajmi përbënte një trillë, përsëri kemi një video të dytë, pas asaj të dt. 2 majë të 2012-ës, e regjistruar nga SOHO (helioviewer), ku kamera e saj ka regjistruar në orbitën e diellit më 5 majë të 2012-ës, një objekt tjetër misterioz, i cili kryen të njëjtën manovër dhe procedurë.
Objekti në fjalë, ka qenë i dukshëm për një kohë të gjatë (rreth një orë) dhe u shfaq pas një sërë shpërthimesh rrezatimi diellor, të cilat kalon spirë tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
interesante ky zbulim shum interesant


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons