Forumi Kuq E Zi
Dita e Pavarsis Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dita e Pavarsis Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Dita e Pavarsis Empty Dita e Pavarsis prej Tue 26 Nov 2013, 20:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dita e Pavarsis 28_nen10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Tue 26 Nov 2013, 21:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dita e Pavarsis Gezuar10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

3Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Tue 26 Nov 2013, 21:02

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dita e Pavarsis Urime_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

4Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Tue 26 Nov 2013, 21:03

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dita e Pavarsis 25p31h10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

5Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Sat 04 Jan 2014, 08:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dita e Pavarsis Images?q=tbn:ANd9GcQHPJtTr4aJrtevCrpU96TtPYYbNUX70FKinB4Uot46bsx01Dq-rw

6Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Sat 04 Jan 2014, 08:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dita e Pavarsis Indep


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Sat 04 Jan 2014, 08:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dita e Pavarsis Images?q=tbn:ANd9GcTaN4oGM-ndGmEX8HExRwVkwZGQl9L2F82HnahMvk0_LsGRRi7Q


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Dita e Pavarsis Empty Re: Dita e Pavarsis prej Sat 04 Jan 2014, 08:07

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dita e Pavarsis 2u8awxy

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons