Forumi Kuq E Zi
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 4]


1Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Foto Te Vecanta prej Sat 27 Apr 2013, 18:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Foto Te Vecanta - Faqe 2 40706910


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

31Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 23 Jun 2013, 14:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Avjon10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

32Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 30 Jun 2013, 19:48

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Mali10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

33Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 02 Jul 2013, 16:42

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 3d10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

34Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 16 Jul 2013, 22:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Avjoni10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

35Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 16 Jul 2013, 22:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Vullka10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

36Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 31 Jul 2013, 06:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 447967925

Foto Te Vecanta - Faqe 2 Cieliok
Foto Te Vecanta - Faqe 2 8230b80eba4925547med


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

37Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 31 Jul 2013, 06:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Dreamy_world_25
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Parco_acquatico_marino


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sat 03 Aug 2013, 13:59

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Z

39Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 04 Aug 2013, 05:35

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcQc5e0Aa5t7wE_QpF3DRPSQU8bH0ydTsucHQS9ONH0Ybvd8INUz


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

40Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 04 Aug 2013, 05:35

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcQaXrmb2T1zfehfNQMsIIBeZgEPZiO3cqfvKjFz_vjhQNsmu0bJ


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

41Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Thu 15 Aug 2013, 16:48

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcQlG8GtlIm-UFSuCIzD3wD4SbK5ee-7nVExGG2tVxmsGrtSGowQqg

42Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Thu 15 Aug 2013, 16:52

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Most-beautiful-waterfalls-in-the-world-havasu-waterfalls

43Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Thu 15 Aug 2013, 17:01

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcRJ8bQuPHlifTZ2vQ4kMqoOlkXGrMc-Fo95NmUQd_7AbgPrqLsYFQ

44Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Fri 23 Aug 2013, 06:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 1098298_584302438286487_83673447_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

45Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Fri 23 Aug 2013, 06:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcSr0XI23VTPTnc3tgiiQOux8d9CRApEy6FoYHNY72dFR6IfkJA4


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

46Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 17 Sep 2013, 20:22

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Mineral-Forest-Pamukkale-Turkey

47Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 17 Sep 2013, 20:25

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Wallpaper-109583

48Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 18 Sep 2013, 08:00

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 431906_606569289354417_306267104_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

49Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 18 Sep 2013, 08:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 374459_599220476755965_1688549764_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

50Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 18 Sep 2013, 08:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta - Faqe 2 734731_555806844430662_479139025_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

51Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 18 Sep 2013, 13:08

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Hotel-Turizmi-Puka2

52Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 18 Sep 2013, 13:09

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 1db2f0b351a9e966fdcbc2cce3134d8e

53Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Wed 18 Sep 2013, 13:14

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Baviera-Germania_650x435

54Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Thu 07 Nov 2013, 17:48

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 Leopar10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

55Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 10 Nov 2013, 01:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Foto Te Vecanta - Faqe 2 12074_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

56Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 10 Nov 2013, 01:26

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 12362610


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

57Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 10 Nov 2013, 01:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 11850810


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

58Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 10 Nov 2013, 01:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 999474_607338085983324_202508870_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

59Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 10 Nov 2013, 01:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 12359810


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

60Foto Te Vecanta - Faqe 2 Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 10 Nov 2013, 01:28

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta - Faqe 2 11762010


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons