Forumi Kuq E Zi
Foto romantike Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Foto romantike Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Foto romantike Empty Foto romantike prej Mon 16 Sep 2013, 15:18

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I172321124_35072_3

2Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Mon 16 Sep 2013, 15:23

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I185409291_27504_3

3Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Mon 16 Sep 2013, 15:25

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I175514164_42605_3

4Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Mon 16 Sep 2013, 15:26

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I183085418_89334_3

5Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Mon 16 Sep 2013, 15:27

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I185409556_87443_3

6Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 04:28

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto romantike Images?q=tbn:ANd9GcQsr7snYB4h5gwtQI9HOG22Wk_zFZgJp-CS00UbotZGqdkw8IT4


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

7Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 04:29

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto romantike Images?q=tbn:ANd9GcTr29iLPbU_ftrZnco6-3oOPMD_3Luu1JQW4VYZiXtfxZHwcVgY


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

8Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 04:29

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto romantike Images?q=tbn:ANd9GcRb1LaJQzlfpUg20zf3YKMmwxYFiXOUEAcPnmt3exCgQqVyNh4t


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

9Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 10:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto romantike Images?q=tbn:ANd9GcTNKXFkXiE0MXM6KGYCXcay3TzlXFvWXWCrp8mi7krBdeWMRb2l


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 10:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto romantike Dashuri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 10:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto romantike 1276460806415_f


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 11:55

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike 9k=

13Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 12:00

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I185408995_63870_3

14Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 12:03

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I185409554_45984_3

15Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 12:04

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike I183085417_89213_3

16Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Tue 17 Sep 2013, 20:31

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto romantike B1ebd08f-744a-456d-9017-f271019d2c62-0-1

17Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Wed 18 Sep 2013, 07:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto romantike 375915_251623491624636_1594287779_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Wed 18 Sep 2013, 07:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto romantike 488054_253402851446700_1256792045_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19Foto romantike Empty Re: Foto romantike prej Wed 18 Sep 2013, 07:59

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto romantike 548243_257165561070429_1653972987_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons