Forumi Kuq E Zi
Edhe kafshet kan ndjenja Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Edhe kafshet kan ndjenja Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Edhe kafshet kan ndjenja Empty Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:52

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Tigri10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:53

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Elefan10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

3Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:54

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Foto_k11


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

4Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Foto_k12


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

5Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Foto_k10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

6Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Kafshe10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

7Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:57

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Leopar10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

8Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:57

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Macet10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

9Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Maci11


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

10Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Macja10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

11Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Nen_fe10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

12Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Qeni10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

13Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 09 Jun 2013, 11:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe kafshet kan ndjenja Qeni_d11


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

14Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Wed 31 Jul 2013, 06:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Edhe kafshet kan ndjenja 1369811035-kafshet%20qe%20zhduken
Edhe kafshet kan ndjenja Images?q=tbn:ANd9GcTuQsaOztw-xvjB50h9D7p1AcSxnXO3alviCpOfkTLE9A3nv-ZdyA
Edhe kafshet kan ndjenja 31645


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sat 03 Aug 2013, 13:47

luani

luani
Administrator
Administrator
Edhe kafshet kan ndjenja Images?q=tbn:ANd9GcTgUozluE1Rjbintzpby60GrF_B2rDobIEJ7JyAm_jP8kvAsA7xXQ

16Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sat 03 Aug 2013, 13:53

luani

luani
Administrator
Administrator
Edhe kafshet kan ndjenja Images?q=tbn:ANd9GcQli1HKI4PeUuUI91XmdQ7CLYwbdQynnpcF6_HSU6qPtFSSAjBg_w

17Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sat 03 Aug 2013, 13:55

luani

luani
Administrator
Administrator
Edhe kafshet kan ndjenja Images?q=tbn:ANd9GcStx06z62Lb4G81hZwgStSioXanWOL77gCBFg2zch5AX7uNQkboFQ

18Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 04 Aug 2013, 05:38

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Edhe kafshet kan ndjenja 733767_611608945535540_616672790_n


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

19Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Sun 04 Aug 2013, 05:38

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Edhe kafshet kan ndjenja Images?q=tbn:ANd9GcSUTOQDl1IXIqwgw1d3gsPNZZ83lcWP25dvuB0APcr1qdWh2nbjeQ


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

20Edhe kafshet kan ndjenja Empty Re: Edhe kafshet kan ndjenja prej Thu 15 Aug 2013, 16:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Edhe kafshet kan ndjenja 2Q==

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons