Forumi Kuq E Zi
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 7]


1Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 05 Mar 2012, 15:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 67891455708567825777131Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Tue 25 Dec 2012, 22:30, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

181Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 I24695_n23usedasem

182Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 I24840_524219447976618559092549298191n
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 2924271548 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 2924271548 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 2924271548 Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 2924271548

183Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 I26815_1650265588272820790810287275797n

184Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 223405_583806474964111_605609165_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

185Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 05 Mar 2013, 13:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 6iie9SJ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

186Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 07 Mar 2013, 21:28

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 55150710


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

187Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 07 Mar 2013, 21:39

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 59835210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

188Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 08 Mar 2013, 04:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Images?q=tbn:ANd9GcTumqF7VBs1fNxCRgod99wrONMkAuWqLPEcjBmAhvomiTdvFbDB


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

189Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 08 Mar 2013, 04:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Images?q=tbn:ANd9GcRX7JQAEbkGh8nfQXM-xdPr1d5pAXrgjIkR8azJamNSKua6sGZx


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

190Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 08 Mar 2013, 16:31

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 48416110
Kufiri që ndaj Holandën me Belgjikën
-----------------
Vija kufitare përbëhet nga disa pllaka në formë kryqi dhe nuk është e drejtë por lakohet në disa vende, saqë brenda një dyqani mund të shëtisësh sa në njërin shtet në tjetrin.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

191Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 09 Mar 2013, 23:15

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 59892711


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

192Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 09 Mar 2013, 23:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 73426910
Një femijë Palestinez jetim, vizatoi Nënën në dhomën e tij vetëm për të fjetur një natë pranë gjirit të saj, pasi ajo ishte vrarë në luftë.
Foto që bëri xhiron e botës, u publikua sërish sot si një kujtim për vlerat e nënës në jetën tonë!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

193Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sun 10 Mar 2013, 12:45

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Yqlr10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

194Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 15 Mar 2013, 15:45

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 I2681510


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

195Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 15 Mar 2013, 15:48

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 55501210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

196Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 23 Mar 2013, 23:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 5954_510
Nje nder fotot me te mrekullueshme, rrufeja godet vullkanin në shpërthi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

197Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sun 24 Mar 2013, 01:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 53589010


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

198Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 30 Mar 2013, 00:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 23098610


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

199Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 30 Mar 2013, 01:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 53612210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

200Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Thu 04 Apr 2013, 19:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 9LpQC29


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

201Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 13 Apr 2013, 19:57

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 54164810


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

202Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Tue 07 May 2013, 16:43

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 60205710


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

203Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 10 May 2013, 13:06

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
E cilesuar si nje nder fotot me te bukura ne bote, qe tregon kujdesin e nenes per femijet.

Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 47857_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

204Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Fri 10 May 2013, 13:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 37516610


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

205Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 11 May 2013, 05:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Images?q=tbn:ANd9GcSlPV-5RWOy47r7fH90phT8Y1zR43jn_tiokJjm9gzpk0kSoZrC


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

206Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 11 May 2013, 05:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Images?q=tbn:ANd9GcT1whAflVszU2Ctbch0K-DIaDLA3U38Z6sn3oJxVvNEcDAqYgoLBg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

207Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sat 11 May 2013, 05:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 1342756179-the-makoko-slum-faces-demolition-in-lagos_1343813


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

208Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sun 19 May 2013, 09:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 16490910


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

209Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Mon 20 May 2013, 18:31

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 38915710


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

210Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Empty Re: Nje foto sa Njemij fjal... prej Sun 26 May 2013, 18:54

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje foto sa Njemij fjal... - Faqe 7 Ora10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons