Forumi Kuq E Zi
Foto te ndryshme... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Foto te ndryshme... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1Foto te ndryshme... Empty Foto te ndryshme... prej Fri 23 Aug 2013, 19:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto te ndryshme... Untitl10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 25 Aug 2013, 05:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcS7VaUdyG1uMXJBiGlGcFWEpDTAq4rMbkrtbGRwE7sAjCCEt7fv2Q


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 25 Aug 2013, 05:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Macs_labeled_420


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 25 Aug 2013, 05:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcQQ9RH0d_uN5fgTWltWSCyqtsPk_u3zrcOW3vI8fcXGASo62HyL


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 25 Aug 2013, 05:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcTiec0ukRj2myEEN8Iak3gm0cSngFZqJDaiP_VC_REkshI1Ip2f


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 25 Aug 2013, 05:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcR6ohozX0xTRFIDS6Byz2g6OAYk_vcRFn9ccXcVOKtCOjRKPqfLyw


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Thu 29 Aug 2013, 14:48

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... 9k=

8Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 06 Sep 2013, 05:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Wowodolphins


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 06 Sep 2013, 05:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcSPWa4KM6_yYBxFQp28QCdZ-E3oeukxoybZDY6I-XhwEAh-VwfL


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 06 Sep 2013, 05:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Hqdefault


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 06 Sep 2013, 05:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcR_TOAgpY_P1Jt2cmxSlNfkEa5-FNa8XtnK2X2_hAfYSJu0yyOh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 07 Sep 2013, 12:03

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcQIwzlDHwoh9-LhvkVGDf2zNdrXzFnVjnnvZxzHyG_-pp3kBT4u6Q

13Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 07 Sep 2013, 12:04

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcToK_puOM7fubaseHkrPq7nkJKelPfL389O-tB3YrUFXvSJQBo3

14Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 07 Sep 2013, 15:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcQRRUhkeW5UYiQFZNwsEEtaxG7gnKRSwtVepvqOpaWEf93jCJLjFA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 07 Sep 2013, 15:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... F44725c7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 08 Sep 2013, 17:03

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcT4q70HGO77qsMMPsL5JihDKz6KtFSs4HhaY7vs4m9D8-NdnNy2jA

17Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 08 Sep 2013, 17:04

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcRFrvGvWZjPjFx5_cVWvZw6tY2JE2UhWGGlF682svifLJUE6VojLyB-e3c

18Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 08 Sep 2013, 17:06

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcTzjJlul9IWmWpuZgO3uifOhDvlfWD5Bh1766Q--FI-6LeusMCD

19Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Mon 09 Sep 2013, 05:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... 576834_591991817498077_1098843476_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Wed 11 Sep 2013, 11:03

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcRaBsWN9r7NpbRlYwebyRr_XcGmzen7Hr4wA10sAxNpInV9MP8q

21Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Wed 11 Sep 2013, 14:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... 1175432_237818623033901_872404533_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Wed 11 Sep 2013, 14:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto te ndryshme... 971990_240647806082907_1317027525_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

23Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 13 Sep 2013, 04:55

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto te ndryshme... Foto-michieletto-1-897083_0x410


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

24Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 13 Sep 2013, 04:56

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto te ndryshme... Foto_grafica_Latin-American-Photography-Books


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

25Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Fri 13 Sep 2013, 04:56

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcSPh4VYIk9MSyaVAU0CiaJ68ft83Sgzg7RLfVCUFtXjj9HJqf0A


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

26Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 14 Sep 2013, 15:59

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcSZI_HOzxIXq8o8diStgy4ghf29HA6jiRKdm2F54IhjolRUmuz5

27Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 14 Sep 2013, 16:03

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Z

28Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sat 14 Sep 2013, 16:08

luani

luani
Administrator
Administrator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcQcfHWWnOQjZG0vHbLLj809mOpkWvJM4mJBxDTrEIaBStITQPOz

29Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 15 Sep 2013, 07:38

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcR1FUqzCPglwF6y9HabqDimKeCty6iXIzvb1BkfA93yAtjwcVzF


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

30Foto te ndryshme... Empty Re: Foto te ndryshme... prej Sun 15 Sep 2013, 07:38

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Foto te ndryshme... Images?q=tbn:ANd9GcS3Mwu8aM-xIeMZDd8PNI3hq4OTyl0QM_ZZk7a8wxta0tqH0zL-lg


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons