Forumi Kuq E Zi
Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 4]


1Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Mesazhe Dashurie prej Mon 25 Feb 2013, 09:06

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Nje engjell me erdhi dhe trokiti ne zemren time ma bushi jeten plot me gezime me dha shum dashuri lumturi pa kufi te dua dhe e edi se me do edhe ti


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

91Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sat 20 Jul 2013, 07:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te dua te dua ta them te verteten ne raste te rrezikshme per te edhe jap jeten si ROMEO PER ZYULJETEN MPUQQQ


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

92Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sat 20 Jul 2013, 07:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
a sa nat e bukur a sa nat e qet me yllzt e nates te peshendes?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

93Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sat 20 Jul 2013, 07:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur te shkosh te flesh deren mos e mbyll se do vi te puthi per naten e mire mos bjer ne mes kujto se te du shko pak ne skaj dhe le vend per mu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

94Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sat 20 Jul 2013, 07:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nje puthje nga larg po te dergoj, mbi buzet e tua do te qendroj. Do te puthi lehté dhe pak kafshime, qe dhe ti ta ndjesh embelsin e puthjes sime


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

95Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sat 20 Jul 2013, 07:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Eja
ne flaken e qirit
si hije me vjen ti
i qet dhe i uritur
kerkoon dashuri
por me nje fjal
me thuua
te dua te dua
e un jam ne gjum
me engjuj te shoqruar
te lutem me zgjo
nga ky gjum i leht
prishe enddrren time
beje realitet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

96Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 22 Jul 2013, 14:57

luani

luani
Administrator
Administrator
Te flas ne vesh,
te shikoj ne sy,
te puth ne buze,
te rrok ne gji,
te ledhatoj me duar,
nga gjoksi ne thellsi,
dy trupat tone behen nji,
e keshtu dua te zgjat,
te zgjat...
Se gjithe nje nate ,
me duket me pak se nje sahat...

97Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 24 Jul 2013, 06:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ai iku
Ti mund te qash sepse ai iku
Ose ti mund te buzeqeshesh sepse ai jetoi.
Ti mund ti mbyllesh syte dhe te lutesh qe ai te kthehet
Ose mund ti hapesh syte dhe ta pranosh qe ai iku.
Zemra jote mund te jete bosh sepse ti nuk mund ta shohesh
Ose mund te jete plot per dashurine qe ndate.
Ti mund tia kthesh shpinen te nesermes dhe te jetosh me te djeshmen
Ose mund te jesh e lumtur per te nesermen per arsye te se djeshmes.
Ti mund te mendosh per te dhe ikjen e tij
Ose ti mbash kujtimet dhe ai do te vazhdoje te jetoje.
Ti mund te qash dhe ta mbyllesh mendjen,te jesh e zbrazet dhe te kthesh shpinen
Ose mund te besh ate qe do te kishte dashur ai;
Te buzeqeshesh, te hapesh syte, te duash dhe te vazhdosh te jetosh.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

98Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 24 Jul 2013, 06:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nga dhimba jote me jep sa te duash,
gezimin kam qejf ta ndaj me ty
do doja shume qe te mos vuash
qe ngrohtesi te kesh ne sy .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

99Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Thu 25 Jul 2013, 12:24

luani

luani
Administrator
Administrator
Kur flej ne gjume,
shpesh jam me ty,
te perqafoj me mall,
te puth me dashuri,
te rroku me etje,
te shterngoj ne gji,
te ledhatoj kudo ,
me gjishterinjet e mij,
me duket vetja si mbret ne perralla,
ose un princi e ti borebardha,
Po ske qi ben,se larg je ti,
por dhe nje enderr e bukur eshte lumturi,
dhe une kerkoja qe kjo enderr te zgjat,
se nata mu duk e shkurt ,
veq nje sahat.
Ndaj kur u zgjova mendoja vec per ty,
E mora rrugen te vij tek ti,
te gjeja ku ishe ne te vertet,
Qe endrren e bukur ta kthej ne realitet...

100Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Thu 25 Jul 2013, 15:14

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Zemra zemresZemra zemres po i thret,

hajde hajde mos rri vet,

le te gzohen zemrat tona,

se krejt bota eshte e jona!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

101Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Thu 25 Jul 2013, 16:57

luani

luani
Administrator
Administrator
Zemra ime plot me mall,
nga sateliti dergon vale,
Zemres tende i ben ftese,
pres nje lidhje,nje mendim,
a me don o shpirti im,
sepse un due me te thene,
te kam shpirt e te kam xhan,
ti je yll e drit per mue,
nuk shprehet me fjale sa shum te dua,
ndaj te lutem merr guxim,
e nje dit me ndaj takim,
te lutem shume o shpirti im,
se ma mire ke me kuptue,
se sa shume une te dua...

102Mesazhe Dashurie - Faqe 4 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sat 27 Jul 2013, 13:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria jote me conte ne drejtim te gabuar, kunder te tjereve, te gjitheve, dhe une rrija, dhe nuk zbrisja nga ajo rruge vdekjeje. Sepse besoja ne ate qe thoshe. Gjithcka kishe ti. Dhe nuk kishe asgje tonen. Asgje timen. Eshte nga keto genjeshtra qe duhet te zbres, me perpara se ta gjej veten te shypur ne toke me zemren qe shkon me 100 ne ore vetem sepse te besova.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons