Forumi Kuq E Zi
Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 4]


1Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Mesazhe Dashurie prej Mon 25 Feb 2013, 09:06

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Nje engjell me erdhi dhe trokiti ne zemren time ma bushi jeten plot me gezime me dha shum dashuri lumturi pa kufi te dua dhe e edi se me do edhe ti


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

31Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Aroma e luleve dhe sonte me kthej kujtimin tend
kete nate te kendshme verore,
dhe mendimi pas flladit te viteve u end
e ndjenjat per tek ti vrapojne me zemren per dore.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

32Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Endrra eshte jete jeta dashuri
ku brenda saj jemi une dhe ti
jeten ta jetojme ashtu sic deshirojme
se vitet ikin shpejt e nuk e dime ku shkojme.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

33Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ty qe asnjeher ne jet
zdo te harroj..
Ty qe gjithmon do
te kujtoj...
E per ty gjithmon
do te vuaj...
Sa te jete jeta per te jetuar...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

34Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria është engjell i perjetsise...shkrir ja perfekte e kontrastit dritë-terr...dera e premtuar e lumturise qe shpesh te shpie ne ferr!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

35Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jeton


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

36Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Gjarper do te behem trupin ta rrethoj
Mos me harro mua se ne zemer te helmoj ...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

37Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Gjithmone si notare e keqe
ne thellesite e detit
kam frike te zhytem
por ne syte e tua me kenaqesi pranoj te mbytem"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 07:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
O shpirti im i perlotur , ndoshta un nuk jam i bukur ashtu sic ke
enderruar ti, nuk jam ai princi i kalter qe jeton ne nje pallat
mbreterie. Une kam nje zemer te madhe plot dashuri , vetem kur te vdes
do te gjej qetesin shpirterore , sepse tani nuik mund te gjej qetsin nga
dashuria per ty , por jam i sigurt se nuk brengosesh per fjalet e mia ,
sepse je e vetmja ne ket bot qe shkele neper lotet e mi , edi se nje
dit do te shkelesh mbi trupin tim si mbi nje dashuri te rrezuar nga era ,
dhe jam i sigurt qe nuk mund te hakmerrem dot , por une gjithnje do te
bekoj me dashuri . dhe fjala e fundit do te jet TE DUA MOS E BO
MUHABET ME NJERI .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

39Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 15:27

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
per dashuri
sa shume paska shkruar
kjo bukuroshe shkendije
duket cenka dashuruar

40Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Sun 03 Mar 2013, 22:28

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një person i tretë asnjëherë nuk krijon problem midis dy njerëzve. Është një problem midis të dyve që krijon hapësirë për personin e tretë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

41Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 14:54

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
errem e terrem
me mendimin tend
mos me humb,aman

42Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 19:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Po deshe ti dashurohemi,
ne buzet e tua pa then gje,
ben kaq ftoht dhe le te ngrohemi
ne nje heshtje qe nuk ben ze....
nga dashuria kot mbrohemi,
kur ndoshta nuk shihemi me,
po deshe ti dashurohemi
ne nje heshtje qe nuk ben ze..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

43Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 19:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
në një heshtje që nuk bën zë..
ka shumë kohë që jam dashuruar..
shpirti im s'duron dot më..
e kam zemrën të copëtuar..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

44Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 19:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Nje dite do shihemi do bejme sikur kurre s'jemi pare,
tjetres do i thuash asaj zemren ja kam vrare.
Ne shpirtin tend do trokase pendimi
duhet te pranoj se s'jam e jotja e s'je i imi..
Do vazhdosh rrugen drejt e koken pas s'do e kthesh,
do kerkosh lumturi por veshtire do e gjesh
ne zemren time plage e pasheruar do jesh"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

45Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 19:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
zvarritemi ngadalë..
të mërzitur..
të lodhur, të zbehur..
të rraskapitur..
të etur të gjejmë sadopak qetësi..
të tretur për pakëz dashuri..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

46Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 19:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ne naten e qet
ne gjumni eleht
kur mendoj per ty nuk munem me fjet
kur te bish ne shtrat mendo se te dua
mos bir ne mes te krevatit por me le pak vend dhe mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

47Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Mon 04 Mar 2013, 19:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
te kam si nje yll
por ti ke nje dallim
yjet fejn ne qiell
e ti ne shpirtin tim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

48Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Tue 05 Mar 2013, 20:31

luani

luani
Administrator
Administrator
Dashuri !
Ti je si drita,
Me zor te gjeta,
Me kujdes te rrita,
Tani me duhet kujdes ,
Djers dhe mund ,
Qe ty dashuri ,
Asnjeher mos te humb.

49Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
==Une per ty do thaja detin,
do te shkaterroja gjithe qytetin...
ndersa ti per mua,
s'thua as "Te dua"!!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

50Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
==Nese zemra jote eshte burg me hekura, atehere TE LUTEM me deno me burgim te perjetshem


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

51Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
==nese per ty do te isha lot kurr nuk do te qaja qe nga un te mos ikje
dot nese per ty do te isha lot me thuaj vall a do te qaje dot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

52Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Per TY, do te behesha ajer qe te depertoja
thelle ne te gjithe qenien e trupit tend dhe do te ndalohesha tek zemra
jote per ti kerkuar pakez vend...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

53Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
je e vetemja enderr qe nuk kerkon qe te jem fjetur!
qe te te jetoj. te dua endrra ime!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

54Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Mendoj gjithe kohen per ty...
E ndjej qe edhe ti me mendon mua shume shpesh...
Pse nuk vjen tek mua? Pse i ndrydh ndjenjat?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

55Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 06 Mar 2013, 05:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"..Nese bota do te shuhej
per mua kjo ska rendesi
se dashuria do te mbetej
dhe bota ime je vetem ti.."


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

56Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Thu 07 Mar 2013, 12:59

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
her themi po
here themi jo
kjo dashuri e mallkuar
ne rr.s,le te shko

57Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Fri 15 Mar 2013, 11:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Rrotullisu pas pemes
gjej djalin e zemres
mos e gjej te bukur se te tradheton
gjeje simpatik se te dashuron
_____________________________

Nje keshille: ke kujdes.
Nje kerkese: mos ndrysho.
Nje deshire: mos me harro.
Nje genjeshter: nuk te dua.
Nje te vertete: me mungon.
Trego tani ti çfar mendon?!
_____________________________

Dashuria, dashuria, semundje nga lashtesia,
Çdo semundje dergon nje njeri ne shtrat,
Por dashuria 2, o zot ç’mekat !!!
______________________________

Mbaj ne dore foton tende, te dua te them.
Por ti veshtron i/e heshtur dhe pergjithje nuk me kthen!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

58Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Wed 20 Mar 2013, 12:12

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ku ishe,kur te deshta

59Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Fri 22 Mar 2013, 05:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
dua te jem une loti yt,
te lind nga i bukuri sy,
ne fytyren tende te jetoj,
mbi buzen tende te mbaroj...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

60Mesazhe Dashurie - Faqe 2 Empty Re: Mesazhe Dashurie prej Fri 22 Mar 2013, 05:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua te te harroj
por harroj te te harroj.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons