Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 7]


1Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

61Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 17:43

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ndoshta nje dite, do te them,une humba dikë që s'më donte. Ti humbe dikë që jepte Jetën për Ty.

62Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 20:44

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
realizoj gjithcka

63Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 20:46

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Zemra ime................................................

64Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 20:48

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ndoshta nje dite do ta vizitoj plazhin e Sarandes,po te keme udherefyes ty Ana.

65Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 20:51

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
sdo jem me ju dhe ka mundesi qe neser

66Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:02

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
.........do te kthehesh e shendoshe si kokra e molles themi ne nga Dibra.

67Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:07

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Hahahhahaha mos i beso....... se i ka vajtur mendja per gjel kesaj...... Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 1416650876 Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 1416650876

68Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:13

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ndosha nje dite te ftoj ne kete teater te shohim Anna Netrebko bashke. Semperoperhaus.Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Semperoper-a24698851

69Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:23

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Mua apo Anen ore ....... se mua nuk me pelqejne operat......mbase Anes po.......

70Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:25

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Aldo me meshkuj nuk shkohet ne nje pallat te tille,ti i din keto pune.

71Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:29

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Hahhahaha po e di shoku..... po nuk edi a do i pelqejne Anes operat.....se andej ne Shqiperi spara i kane qejf .......me kupton ...me mire shiko ndonje disko ..... se per te kercyer ngordh ajo....

72Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 21:31

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Disco ka nga te shkosh ketu.Per ate s'ka problem Aldo,po une desha dicka qe kushton shume.

73Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 07:46

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ore gjela ckeni qe peshperisni mbrapa kraheve te mi ???

74Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 08:29

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Jo bre Ana nuk pershperiseim por po lodhi trurin si mund te te plotesoj deshirat tuaja.

75Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 08:41

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Jo bre Ana nuk pershperiseim por po lodhi trurin si mund te te plotesoj deshirat tuaja.
eh alem une kam shume deshira dhe veshtire te mi plotesosh Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 1416650876

76Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 08:43

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Une kam nje Bostun magjik,cfar te kerkosh ti plotesoj me nje here.

77Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 08:46

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Une kam nje Bostun magjik,cfar te kerkosh ti plotesoj me nje here.
dua nje avion privat

78Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 08:48

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Hahahahaha po nuk ka te zbresesh ne Sarande.

79Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 08:56

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Hahahahaha po nuk ka te zbresesh ne Sarande.
rendesi ka ta kem se ku do zbres e di une se une dua ta kem per te zbritur ne zemren e dikujt

80Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 09:17

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ne zemren e tije ke zbrit me sa di une.Po si do ta mbashe kur ke 3ooo klm ndemjet.

81Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 09:31

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ne zemren e tije ke zbrit me sa di une.Po si do ta mbashe kur ke 3ooo klm ndemjet.
do ia gjej vendin rendesi ka qe avioni kur ti jap une urdher te niset dhe te shkoj afer atij

82Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 12:25

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Ju te dy do me ftoni ne dasmen tuaj... Jeni nje cift shume i dashur...

83Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 13:46

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ju te dy do me ftoni ne dasmen tuaj... Jeni nje cift shume i dashur...
nese martohehs ti se ketej nga une ska dasem

84Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 15:50

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Mos thuaj kurre as nje here ana.kush e di se si i vjen puna dhe nderon mendjen !!!!!!!!!!!!!!!

85Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 15:52

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Mos thuaj kurre as nje here ana.kush e di se si i vjen puna dhe nderon mendjen !!!!!!!!!!!!!!!
per mua eshte shpejt

86Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 15:55

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
punet e mira behen ngadale ana.Pianao piano va lontano thone italianet.

87Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 15:57

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:punet e mira behen ngadale ana.Pianao piano va lontano thone italianet.
alem une te sherohem njehere te bej shkollen dhe me vone do shikoj per martese

88Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 15:59

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Mendim shume i drejte Ana.Martesa nuk te ik.Ne perendim njerzit nuk martohen por jetojne bashke.

89Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:00

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite kur ti kem te gjitha ne rregull vjen princi i kalter

90Ndoshta nje dite....... - Faqe 3 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 07 Aug 2012, 16:03

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Vec hapja deren kur te vije mos e le jashte se do pendohesh.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons