Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 7]


1Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

31Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:42

voltisa

voltisa
Antare i ri
Antare i ri
gjithcka do qartesohet

32Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:45

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Do te njihemi me mire.......

33Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:52

voltisa

voltisa
Antare i ri
Antare i ri
do kuptosh gabimet e tua

34Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 10:54

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Endrrat e mia do te realizohen........

35Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 11:42

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do jem ai qe dua te jem


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

36Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 11:53

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
..........do me thote dikush je pjesa e jone.

37Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:50

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite bej gjithcka

38Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:51

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Blej nje shtepi ne sarande e behemi komshi.

39Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:53

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
bej dicka qe te shkoj diku

40Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 13:55

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
........pa paguaj une nje tiket e shkon ku te duash.

41Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 14:08

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
blej dicka qe shume e dua

42Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 14:19

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ndoshta na thua cfar don te blejshe e te ndihmoje edhe une ta blejsh.

43Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 14:28

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ndoshta na thua cfar don te blejshe e te ndihmoje edhe une ta blejsh.
nje jaht privat per te shetitur me dike

44Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:42

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
S'ka problem vec thuaj ti cfar do.

Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Maxum_4200_sy_sport_yacht_2008

Ndoshta nje dite shetit ne Nord See me nje te tille.

45Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:47

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:S'ka problem vec thuaj ti cfar do.

Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Maxum_4200_sy_sport_yacht_2008

Ndoshta nje dite shetit ne Nord See me nje te tille.
e dua te tille vertet sepse dua te shijoj veren e ardhshme me dike qe e dua shume shume

46Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:48

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Isha ne detin e veriut per pushime vjet dhe atje kam bere kete foto.

Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 1021677

47Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 19:50

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Isha ne detin e veriut per pushime vjet dhe atje kam bere kete foto.

Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 1021677
qenka mrekulli

48Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:05

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Ndoshta nje dite lundrojme bashke ne Dein e Veriut. Hahahaha

Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 1021674

49Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:08

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
me ke ke dale ne foto?

50Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:17

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Jo nuk jam une.

Ndoshta nje dite do ta shikosh Detin e Veriut nga kjo kulle.
Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 1000657u

51Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:19

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Jo nuk jam une.

Ndoshta nje dite do ta shikosh Detin e Veriut nga kjo kulle.
Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 1000657u
uau mrekullia vete.....me drego nje foto tenden ne pm

52Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:22

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
ndoshta nje dite po.

53Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:27

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ndoshta nje dite po.
ndoshta nje dite jam me ty por e dua sot

54Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:34

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
..............vjen neser.

55Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:35

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite me dergon foton tende por dije qe je ne zemrne time

56Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 05 Aug 2012, 20:43

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Flm per respektin,ndoshta nje dite nuk do me thuash te kunderten.

57Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 07:21

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ndoshta nje dite shoqeria me ty behet realitet

58Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 12:18

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Zemra ime do gjej qetesine qe i mungon...

59Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 12:53

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
te takoj dhe te them se cmendoj

60Ndoshta nje dite....... - Faqe 2 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 06 Aug 2012, 17:36

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
.................behemi komshi.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons