Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 7]


1Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Ndoshta nje dite....... 6/5/2012, 22:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

181Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 24/5/2013, 10:36

Klio

Klio
Moderator
Moderator
do jemi veq un edhe ti pa na penguar asnje njeriii

182Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 24/5/2013, 12:08

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te rrijme bashk

183Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 27/5/2013, 09:28

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
do mund te behem ajo shum e keqja qe smund te te dua me

184Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 5/6/2013, 20:41

luani

luani
Administrator
Administrator
do te takohemi bashke .

185Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 13/6/2013, 16:34

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
do jemi si kta tdy

186Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 13/6/2013, 20:52

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndoshta

187Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 14/6/2013, 15:04

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
EsHte noOrmale .. tt gjitHe beHenN filozZoff kur proOblemMi s'esHte i tyree .. !!

188Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 14/6/2013, 20:08

luani

luani
Administrator
Administrator
nuk eshte cudi,
te realizohet ajo qe deshiroj,
te takoj nga afer ty,
permua do te ishte kenaqesi,
por deshiroj te di dhe mendimin qe ke ti.

189Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 15/6/2013, 13:01

Klio

Klio
Moderator
Moderator
do fejohem me tvertet

190Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 18/6/2013, 07:04

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
do mundem tbej ate qe kam dasht gjithnje

191Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:06

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
dot marr malli per mua

192Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:15

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do e kuptoj se kush je Smile

https://kuqezi.albanianforum.net/

193Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:18

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
sot

194Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
scratch

https://kuqezi.albanianforum.net/

195Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:34

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
Pendohesh

196Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:35

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjerat shkojnashu sic nuk i ke pritur kurr

https://kuqezi.albanianforum.net/

197Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:45

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
Kupton realitetin

198Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 01:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do e kuptosh qe jo cdo gje esht ashu sic duket

https://kuqezi.albanianforum.net/

199Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 23/6/2013, 02:05

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
Do mthuash mir e ke pas

200Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 2/7/2013, 19:20

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
do me shohesh e sdo me njohesh

201Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 3/7/2013, 07:55

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Hape qiellin per mua sillma driten e diellit, hape qiellin dhe rete do te ikin. Do te shkrihen larg,
diku larg pergjithnje po une dua qe diellin te ma sjellesh vec ti.
Si mund te jetoj pa pakez qiell? Si mund te jetoj pa ty?!

202Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... 6/7/2013, 09:00

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Ti më mësove se të qenit femër është ndjenjë. Me shumë kujdes më udhëhoqe në botën e fshehtë të ëndrrave të tua. Aty ku e zbulova se bukuria e vërtetë nuk është vetëm imazh. Mbi të gjitha është ndjesi. Një sekret i fshehur, një eliksir magjik, që i zbulohet vetëm atij që është i denjë..
Vetëm kur ti ndiheshe e lumtur, unë mund ta shijoja bukurinë tende. Nga një imazh i këndshëm, një ngacmim i bukur për sytë, si me magji, ti shndërrohesh në një ushqim për shpirtin.
Vetëm kur ti ndihesh e lumtur, unë mund të tretem në sharmin magjepsës, të fshehur në çdo cep të shikimit tënd.
Për një çast kudo kishte aromë të një çmendurie të shkallëzuar; nga ato që vetëm adoleshentët mund ta ndiejnë. Pasion i vrazhdë! Forcë e pastër e natyrës nga koha kur njeriu nuk turpërohej nga natyrshmëria e vet. Pasion që më pas mbillte guxim. Dhe kur këto të dyja ngjizeshin brenda meje atëherë isha i pamposhtur. I gatshëm për çdo përballje. I denjë që të përmbytesha në ate shikim pervelues tendin........t’i kujtoj vetes tërë momentet e bukura me ty. Mundohem të t' mbaj mend si një njeri që do jetë miku im përjetë. Megjithëse ti nuk meriton asgje nga keto unë prapë, të respektoj! Unë prapë të them se respekti që unë kam për ty më bënë se ti në jetën tënde kurrë nuk do harrosh se…
Dikur … Dikush … Diku!…

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons