Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 7]


1Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

181Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 May 2013, 08:36

Klio

Klio
Moderator
Moderator
do jemi veq un edhe ti pa na penguar asnje njeriii


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

182Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 24 May 2013, 10:08

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te rrijme bashk

183Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 27 May 2013, 07:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do mund te behem ajo shum e keqja qe smund te te dua me


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

184Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 05 Jun 2013, 18:41

luani

luani
Administrator
Administrator
do te takohemi bashke .

185Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 13 Jun 2013, 14:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do jemi si kta tdy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

186Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 13 Jun 2013, 18:52

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndoshta

187Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 14 Jun 2013, 13:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
EsHte noOrmale .. tt gjitHe beHenN filozZoff kur proOblemMi s'esHte i tyree .. !!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

188Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 14 Jun 2013, 18:08

luani

luani
Administrator
Administrator
nuk eshte cudi,
te realizohet ajo qe deshiroj,
te takoj nga afer ty,
permua do te ishte kenaqesi,
por deshiroj te di dhe mendimin qe ke ti.

189Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 15 Jun 2013, 11:01

Klio

Klio
Moderator
Moderator
do fejohem me tvertet


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

190Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 18 Jun 2013, 05:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do mundem tbej ate qe kam dasht gjithnje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

191Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:06

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
dot marr malli per mua

192Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:15

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do e kuptoj se kush je Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

193Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:18

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
sot

194Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
scratch


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

195Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:34

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
Pendohesh

196Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:35

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjerat shkojnashu sic nuk i ke pritur kurr


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

197Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:45

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
Kupton realitetin

198Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 22 Jun 2013, 23:59

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do e kuptosh qe jo cdo gje esht ashu sic duket


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

199Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 23 Jun 2013, 00:05

Albaa

Albaa
Princeshe
Princeshe
Do mthuash mir e ke pas

200Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 02 Jul 2013, 17:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do me shohesh e sdo me njohesh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

201Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 03 Jul 2013, 05:55

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Hape qiellin per mua sillma driten e diellit, hape qiellin dhe rete do te ikin. Do te shkrihen larg,
diku larg pergjithnje po une dua qe diellin te ma sjellesh vec ti.
Si mund te jetoj pa pakez qiell? Si mund te jetoj pa ty?!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

202Ndoshta nje dite....... - Faqe 7 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 06 Jul 2013, 07:00

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ti më mësove se të qenit femër është ndjenjë. Me shumë kujdes më udhëhoqe në botën e fshehtë të ëndrrave të tua. Aty ku e zbulova se bukuria e vërtetë nuk është vetëm imazh. Mbi të gjitha është ndjesi. Një sekret i fshehur, një eliksir magjik, që i zbulohet vetëm atij që është i denjë..
Vetëm kur ti ndiheshe e lumtur, unë mund ta shijoja bukurinë tende. Nga një imazh i këndshëm, një ngacmim i bukur për sytë, si me magji, ti shndërrohesh në një ushqim për shpirtin.
Vetëm kur ti ndihesh e lumtur, unë mund të tretem në sharmin magjepsës, të fshehur në çdo cep të shikimit tënd.
Për një çast kudo kishte aromë të një çmendurie të shkallëzuar; nga ato që vetëm adoleshentët mund ta ndiejnë. Pasion i vrazhdë! Forcë e pastër e natyrës nga koha kur njeriu nuk turpërohej nga natyrshmëria e vet. Pasion që më pas mbillte guxim. Dhe kur këto të dyja ngjizeshin brenda meje atëherë isha i pamposhtur. I gatshëm për çdo përballje. I denjë që të përmbytesha në ate shikim pervelues tendin........t’i kujtoj vetes tërë momentet e bukura me ty. Mundohem të t' mbaj mend si një njeri që do jetë miku im përjetë. Megjithëse ti nuk meriton asgje nga keto unë prapë, të respektoj! Unë prapë të them se respekti që unë kam për ty më bënë se ti në jetën tënde kurrë nuk do harrosh se…
Dikur … Dikush … Diku!…


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons