Forumi Kuq E Zi
Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 6 e 7]


1Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Ndoshta nje dite....... prej Sun 06 May 2012, 20:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Ndoshta nje dite do te me kujtosh!

151Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 25 Feb 2013, 19:08

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sdo jemi me e do jemi thgjesht si pluhuri harreses


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

152Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 26 Feb 2013, 01:43

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te rrijme ne hotel se bashku

153Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 26 Feb 2013, 18:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do takohemi serish por jam e sigurt se kur te kthejm syt nga njeri tjetri do i kemi te dy me lot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

154Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 02 Mar 2013, 16:19

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do behet me mire se sot

155Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 02 Mar 2013, 18:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do shtoj ndonje gje te re ne forum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

156Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 03 Mar 2013, 07:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do ta takoj serish


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

157Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 03 Mar 2013, 15:45

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
vdesim pa u takuar

158Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 03 Mar 2013, 22:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do ve logon e re ne forum Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

159Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 04 Mar 2013, 15:12

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te takohemi

160Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Mon 04 Mar 2013, 19:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ish vjeshtë kur e putha për herë të parë.
S'mbaj mend sa të zeza ishin retë,
Mbaj mend se buzën e kish të tharë.

Në flokët e tij i humba duart,
Pangopur e putha si e marrë.
S'mbaj mend në e putha e dashuruar,
A që t'ia njomja buzën e tharë.

Ditë, stinë janë tretur, ndoshta një jetë,
Që s'e kam puthur e s'e kam parë...
Pse shkoi më la, s'e di as vetë,
S'di kush ia puth buzën e tharë.

E lodhur vjeshta shtron si përherë
Të verdhë qilimin gjethetharë.
Pa turp prapë pemët zhvishen në erë,
Veç shiu bije si në të qarë.
do te ta them kte para syve


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

161Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 07 Mar 2013, 13:12

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk do kesh nevoje per mua

162Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 15 Mar 2013, 11:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do kthehet serish tek unnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

163Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 15 Mar 2013, 11:46

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te me grabitesh

164Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 15 Mar 2013, 11:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do e mesoj tverteten x teee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

165Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 15 Mar 2013, 11:59

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te kem ne shtepi Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 1416650876

166Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 15 Mar 2013, 11:59

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do e bej mik ateee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

167Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 15 Mar 2013, 12:00

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te martohem

168Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 16 Mar 2013, 04:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ai do ma kettt nevojen e mund tkthehet serish tek muaaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

169Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Wed 20 Mar 2013, 12:03

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te ma falish

170Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 06 Apr 2013, 06:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do pendohet per sjelljen e vet por do jet shum vonnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

171Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 23 Apr 2013, 07:49

luani

luani
Administrator
Administrator
do kuptoi se ka gabuar,por do jete voen per tu pendue,se koha nuk kthehet prapa per te ndreq ate qe ka gabuar.

172Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 23 Apr 2013, 11:14

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do Me Takosh Serish...Po Se Kush Jam Smund Do e Kuptosh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

173Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sat 27 Apr 2013, 05:49

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te bindesh

174Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Fri 10 May 2013, 11:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do behem murgesh ose do ik diku qe mos tkem lidhje me meshkujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

175Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 12 May 2013, 05:12

luani

luani
Administrator
Administrator
do behet me mire .

176Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Sun 12 May 2013, 15:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do mund te shohim njoni tjetrin nsy e sdo e themi dot fjalen te dua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

177Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 14 May 2013, 12:16

luani

luani
Administrator
Administrator
Takohemi ne te dy ,
dhe po te shihemi ne sy,
ska nevoj te flasim ne ,
ate qe don zemra ...
e shprehin syte ,
dhe fjalen te dua ,
e thon buzet e mija ,
ne takim me buzet e tua .

178Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 14 May 2013, 14:09

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do mund te takohemi edhe pse jo si te dashuruar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

179Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Tue 14 May 2013, 14:46

luani

luani
Administrator
Administrator
Te takoheja me ty,
esht shprese,
eshte malle,
si te dashur ,
do te ishte gje e rralle,
me aromen tende femerore te dashurise,
do me dukej si ne perralle,
do te puthja ne sy,
ne faqer,
ne buze ,
ne balle ,
dhe prap pa ndal ,
me puthje ,
do mbuloja gjith trupin tend ,
te embel e te rralle.

180Ndoshta nje dite....... - Faqe 6 Empty Re: Ndoshta nje dite....... prej Thu 16 May 2013, 15:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
do mund te qesh serish si dikur me shpirt jo sa per sy e faqqe


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 6 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons