Forumi Kuq E Zi
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 12 e 13]


1"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

331"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:25

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ok,nese sdon,kerkoj nje tjete per cift

332"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
kerko ke tdush kom halle tjera skom mosh x pun dashnie lol


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

333"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:27

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
rritu ti ngadal beby,mua me duhet cift

334"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:28

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
po mir gjeje e mos muy anko mbrapa se ajo sishte e duhura per ty aahahahaha


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

335"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:29

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
jo,jo nuk ankohem,po e shpall "Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876

336"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
a lum tiiii lum ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

337"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 26 Feb 2013, 18:32

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
perse tani lakmon,eja "Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876

338"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 27 Feb 2013, 20:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo ri ka goca boll ktu ce ke kap me mu?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

339"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 02 Mar 2013, 16:02

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
une e ajo cift "Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 2975102265

340"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 02 Mar 2013, 18:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

341"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 03 Mar 2013, 07:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876a srri dot pa fol e?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

342"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 03 Mar 2013, 15:31

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ajo/une

343"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 03 Mar 2013, 22:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sbesoj se ka cifte "Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

344"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 04 Mar 2013, 14:59

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
do te bejme ndonje

345"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 04 Mar 2013, 19:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ajo/une
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876tkom thon 100 her mor katil qe jom vejush po ti serish nuk kupton


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

346"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 05 Mar 2013, 20:57

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dua nje vejushe "Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876

347"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 06 Mar 2013, 05:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876e jom vejush e rrespektume jo kshu do si do


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

348"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Thu 07 Mar 2013, 13:03

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ska cifte ketu

349"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 15 Mar 2013, 11:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 3834742355
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 996942732


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

350"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 15 Mar 2013, 11:46

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
une me kete gocen "Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 1416650876

351"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 16 Mar 2013, 04:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ska cifte ktu nforumeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

352"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Wed 20 Mar 2013, 12:00

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te kerkoja,por sme deshe,do ciftezohem me nje tjeter

353"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 06 Apr 2013, 06:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sma merr mendja se ka e sbesoj se do kett


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

354"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 27 Apr 2013, 05:54

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk njoh

355"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 07 May 2013, 09:51

luani

luani
Administrator
Administrator
nuk joh ndonje cift ne forum

356"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Fri 10 May 2013, 11:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ska qifte ktu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

357"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 12 May 2013, 05:15

luani

luani
Administrator
Administrator
nuk njof dhe nuk di se ka cifte ne forum.

358"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 12 May 2013, 15:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ska jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

359"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 25 May 2013, 13:43

Klio

Klio
Moderator
Moderator
edhwe mund te ketttt


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

360"Ciftet e forumit!!" - Faqe 12 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 27 May 2013, 14:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ndoshta edhe dalin ku i dihet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 12 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons