Forumi Kuq E Zi
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 13]


1"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty "Ciftet e forumit!!" prej Fri 13 Apr 2012, 14:16

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Ketu mund te japim mendimet se kush nga antaret mund te shkojne si cift!!

Nuk i dihet ndoshta del ndonje cift edhe nga ky forum!!

31"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 11:59

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
@Essi shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 3210750418
pyet bertin ca jeni ene ca dukeni... mua sme dukeni cift Smile
TE MARTUAR AKOMA JO PO TE DASHURUAR PO
thua ?
e them se nuk jemi te martuar po te dashuruar
them edhe un po io thash Engjellit se nuk i dukemi "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 3210750418
po s ka faj ajo se nuk na ka pare bashke te puthemi
ska nevoj te na sheh askush pra
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265

32"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:00

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin

33"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:01

Vizitor

Anonymous
Vizitor
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
dhe ty te duam ne "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

34"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:01

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265

35"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:04

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
dhe ty te duam ne "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
mua me doni si shoqe apo mike por ju e dashuroni njeri tjetrin shijoni dashurine "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265

36"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 12:04

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:
Berti shkruajti:
anna shkruajti:lerini te tjeret t emendojne cte duan mjafton qe ju te dy doni njeri tjetrin
dhe ty te duam ne "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
mua me doni si shoqe apo mike por ju e dashuroni njeri tjetrin shijoni dashurine "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 3210750418

37"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 18:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
anna shkruajti:do kuptohen do behemi ne detektive "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
hahah ja te shikojm kush flasin me shum me njeri tjetrin "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

38"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:20

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
essi dhe berti

39"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:22

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
vetem nje dihet me vone do dalin edhe te tjere besoj

40"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:23

Vizitor

Anonymous
Vizitor
anna shkruajti:vetem nje dihet me vone do dalin edhe te tjere besoj
Anna ishallah mi goc...se mua me behet qefi shume

41"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sat 14 Apr 2012, 19:25

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
anna shkruajti:vetem nje dihet me vone do dalin edhe te tjere besoj
Anna ishallah mi goc...se mua me behet qefi shume
ok kur ti zbuloni me beni nje thirrje

42"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Sun 15 Apr 2012, 15:13

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 3210750418
Teke dhe ju dy moj "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

43"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:15

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
.................

44"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:45

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Dua shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:un mendoj se ne forum nuk ka cifte Very Happy
po un e Berti cte dukemi ty a "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 3210750418
Teke dhe ju dy moj "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
THUA

45"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:47

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Jo dua e kam len te qetsohet sepse ka ca probleme keto dit

46"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Mon 16 Apr 2012, 11:48

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
edhe ti thua a?

47"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:10

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Une s po komentoj hic

48"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:11

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

49"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:11

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
Se kam frike se me zen e mua ne goje pastaj "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

50"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:12

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
ty do te bejne cift me mua "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

51"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:13

Vizitor

Anonymous
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
ty do te bejne cift me mua "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 e zeza na morri rrota e historise "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265

52"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:14

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 e zeza na morri rrota e historise "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

53"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:15

Vizitor

Anonymous
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"]
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 e zeza na morri rrota e historise "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 pu pu na e nxorri bojen "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265

54"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:15

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"]
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise [img]
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt [img] [img] [img] [img]
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 pu pu na e nxorri bojen "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265
e mi te kam moter... po x ate sme bie mendia mua "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

55"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:16

Penelopi

Penelopi
Princeshe
Princeshe
une jam anetare e re ...jam singel

56"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:17

Vizitor

Anonymous
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise [img]
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt [img] [img] [img] [img]
"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 pu pu na e nxorri bojen "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265
e mi te kam moter... po x ate sme bie mendia mua "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265 mire e ke ...qeni "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

57"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:17

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
[quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"][quote="Kristina"][quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj [img]
ty do te bejne cift me mua [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] [img] e zeza na morri rrota e historise [img]
keshtu tha berti qe te ka len ina pa gjum apo un... edhe una thash qe ti me le pa gjum se berti sme bo efekt [img] [img] [img] [img]
[img] [img] [img] [img] [img] [img] pu pu na e nxorri bojen [img]
e mi te kam moter... po x ate sme bie mendia mua [img] [img] [img]

"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265 mire e ke ...qeni "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
ehe me therret mami.... hahahhaha me nxorri bojne "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876

58"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 10:18

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Penelopi shkruajti:une jam anetare e re ...jam singel
Penelop ...me mire per ty "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2975102265

59"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:31

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
jam dopio

60"Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 Empty Re: "Ciftet e forumit!!" prej Tue 17 Apr 2012, 11:32

Vizitor

Anonymous
Vizitor
[quote="Engjelli_blu"]
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:Une s po komentoj hic
me mir [img] kam frike se me zen e mua ne goje pastaj "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
ty do te bejne cift me mua "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876 "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 1416650876
lenshit nam pse moj iken cunat "Ciftet e forumit!!" - Faqe 2 2348152286

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 13]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons