Forumi Kuq E Zi
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 5]


1A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 09:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

shum rrall

https://kuqezi.albanianforum.net/

91A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 04 Mar 2013, 14:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
shpesh

92A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 04 Mar 2013, 19:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

93A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 05 Mar 2013, 20:56

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
pooo

94A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 06 Mar 2013, 05:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se perdor hiccc


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

95A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 07 Mar 2013, 12:57

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur duhet

96A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 15 Mar 2013, 11:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

97A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 20 Mar 2013, 12:10

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nganjehere ne dite

98A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 21 Mar 2013, 23:47

Vesa

Vesa
sa her qe ndegjohem me te apo shihem

99A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 22 Mar 2013, 05:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se perdor hiqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

100A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 27 Apr 2013, 06:14

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
varet nga ngrohtesia

101A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 03 May 2013, 15:48

luani

luani
Administrator
Administrator
jo shum shpesh

102A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 06 May 2013, 14:59

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur duhet

103A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 06 May 2013, 18:51

luani

luani
Administrator
Administrator
jo shume

104A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 10 May 2013, 12:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ska lidhje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

105A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 10 May 2013, 12:28

luani

luani
Administrator
Administrator
jo

106A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 05:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joo ska lidhje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

107A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 07:45

luani

luani
Administrator
Administrator
jo !

108A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 17:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se them hiqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

109A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 17:08

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo! Shume rralle .

110A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 17:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

111A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 12 May 2013, 04:39

luani

luani
Administrator
Administrator
jo.

112A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 12 May 2013, 16:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

113A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 14 May 2013, 11:42

luani

luani
Administrator
Administrator
Rralle po per malle.

114A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 14 May 2013, 14:13

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

115A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 20 Jun 2013, 19:00

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo ! E perdor rralle por per malle.

116A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 02 Jul 2013, 17:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo vec npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

117A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 03 Jul 2013, 05:54

Klio

Klio
Moderator
Moderator
po i them atij qe e due


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

118A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 05 Jul 2013, 15:19

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo

119A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 06 Jul 2013, 06:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joooo veq npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

120A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 4 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 06 Jul 2013, 08:33

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons