Forumi Kuq E Zi
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 5]


1A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 09:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

shum rrall

https://kuqezi.albanianforum.net/

31A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 08 Feb 2013, 14:35

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
besa po

32A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 08 Feb 2013, 19:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e perdor npoezi me i bo me rim por jo qe e ndjej me gjith zemer


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

33A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 08 Feb 2013, 19:38

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
nuk po kem kuj te i them

34A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 08 Feb 2013, 19:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
esht llaf i huj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

35A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 08 Feb 2013, 19:53

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ne kesi avatar,edhe po nuk e perdore,detyrohesh te i thuash"TE DUA"

36A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 09 Feb 2013, 09:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ckuptim ka kjo fjal?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

37A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 09 Feb 2013, 11:30

Almita

Almita
Antare i ri
Antare i ri
i them vetem amores

38A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 09 Feb 2013, 14:44

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur kam kujt te i them,sja ndal hiq

39A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 09 Feb 2013, 15:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Anakonda shkruajti:ckuptim ka kjo fjal?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

40A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 12 Feb 2013, 14:15

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po shpesh

41A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 12 Feb 2013, 15:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hiccc


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

42A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 12 Feb 2013, 20:44

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po,po

43A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 13 Feb 2013, 11:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e perdor vetem kur shkruaj poeziii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

44A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 13 Feb 2013, 22:36

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
edhe une ne poezi

45A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 14 Feb 2013, 10:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetem neper poezi perdorrrr


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

46A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 14 Feb 2013, 17:41

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur te dua,te dua,te dua,gjithnje i them

47A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 15 Feb 2013, 09:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se them po edhe me e than e them sa per sy e per faqe jo me shpirtt A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 3210750418


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

48A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 17 Feb 2013, 02:20

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur ma thote kjo

49A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 17 Feb 2013, 18:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:kur ma thote kjo
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876me lot kom qesh mos fol mo se na vune pullen e kuqe lol


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

50A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 17 Feb 2013, 18:04

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876 jo moj desha te shkruaj,kur e dua kete lart,tani shkrimi doli gabim,me fal A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876

51A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 17 Feb 2013, 18:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876se vras mendjenn jo po i keqkuptojnj gjonat njerzittt A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

52A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 20 Feb 2013, 04:13

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur ma kujton kjo gjelozja A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 1416650876

53A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 20 Feb 2013, 04:49

luani

luani
Administrator
Administrator
Vetem njeriut te zemres(atij qe dashuroj dhe zene vend ne zemren time)i them te DUA shpesh dhe eshte e duhet te jete vetem nje . Zemra ka vtem nje vend per te doshurin ose te dashuren.

54A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 20 Feb 2013, 20:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vecc ne poeziiiiiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

55A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 22 Feb 2013, 17:48

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur te me thoj zemra ime

56A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 22 Feb 2013, 17:49

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
poe perdor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

57A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 22 Feb 2013, 17:50

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
duke menduar mire,kujt i them

58A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 23 Feb 2013, 07:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ska lidhje me e perdor as x shaka se themmm xppppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

59A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 23 Feb 2013, 23:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ne keto rrethana jo

60A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 2 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 24 Feb 2013, 00:04

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po shum shpesh


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons