Forumi Kuq E Zi
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 5]

1A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 09:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
shum rrall

https://kuqezi.albanianforum.net/

2A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 10:22

Vizitor

Anonymous
Vizitor
atja ku do e shikoj te arsyeshme po

3A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 16:54

Milanisti

Milanisti
VIP
VIP
me raste

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

4A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 09 May 2011, 17:39

Vizitor

Anonymous
Vizitor
po kur duhet

5A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 11 May 2011, 09:30

Vizitor

Anonymous
Vizitor
atje ku e kuptojn qe te duan

6A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 11 May 2011, 10:58

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
sa here qe e di kur do ma kthejne ate fjale

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

7A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 11 May 2011, 11:11

Vizitor

Anonymous
Vizitor
anarki-94 shkruajti:sa here qe e di kur do ma kthejne ate fjale
Anark.po kur e di qe sdo ta thon kurre e ti e thua si i behet,? A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? 3210750418

8A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 11 May 2011, 13:43

Vizitor

Anonymous
Vizitor
me raste

9A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 11 May 2011, 19:39

Vizitor

Anonymous
Vizitor
e perdor shume

10A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 10:51

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ne maksimum

11A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 11:11

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po po ky e perdor gjat te gjith kohes ahahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

12A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 11:23

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Sebastjan shkruajti:po po ky e perdor gjat te gjith kohes ahahahaha
ca ke ti more apo do llaf
na le te po stojme rehat se te futa nje ban ballit

13A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 11:27

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
xeni shkruajti:
Sebastjan shkruajti:po po ky e perdor gjat te gjith kohes ahahahaha
ca ke ti more apo do llaf
na le te po stojme rehat se te futa nje ban ballit
hahahha sa gallat qe je, ndeshjet e tua me mua jan si mishkonja me ariun si ktu si ne realitet hahahah e bom chit chat ktu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

14A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 11:27

Vizitor

Anonymous
Vizitor
une shume shume

15A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 12:36

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ai se thot eeeeeeeeee...une shume

16A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 14 May 2011, 12:39

Vizitor

Anonymous
Vizitor
kristina shkruajti:ai se thot eeeeeeeeee...une shume
edhe una

17A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 15 May 2011, 07:23

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Po ja them gjithmon Te dashurit tim.

18A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:16

Vizitor

Anonymous
Vizitor
une i them jetes sime

19A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:42

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ju e paskeni gjetur kujt ti thoni, po une kutj ti them ? hahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

20A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:44

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ti i thuaj asaj qe ke lart teje more

21A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:52

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do ti them njer po nuk e di ca do me thoj : :0q0: :


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

22A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:53

Vizitor

Anonymous
Vizitor
po provoje njeher more se sbahet qameti

23A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po sikur te me thoj "AS UNE" ca ti them une pasaj?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

24A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 20 May 2011, 13:57

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ok ti e di,,,,po pak me siguri tek vetja jote sdo ishte keq

25A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 21 May 2011, 08:31

Milanisti

Milanisti
VIP
VIP
po e perdore

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

26A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 03 Aug 2011, 04:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
jo, vetem kur e ndjej e perdor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

27A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 03 Aug 2011, 06:22

Vizitor

Anonymous
Vizitor
edhe une

28A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 22 Jan 2013, 14:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joo per mu kjo fjal esht fjal e huj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

29A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 07 Feb 2013, 18:18

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ne raste kur me nxisin

30A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 08 Feb 2013, 03:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se perdor hiccc


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons