Forumi Kuq E Zi
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te vertet ku je ti ku gjendesh tani...

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te kam xhanEdituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 16 Aug 2012, 21:14, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Une akoma s kam perdor. Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 3210750418

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Te dua shume shpirt,ti ke zene nje vend shume te madh ne zemren time.

TI AMO

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
lere spo e them Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Kur ta takoj do ja them.

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Kristina shkruajti:Kur ta takoj do ja them.

Po e pate menduar thuaje pra ta degjojme njehere shkel syrin

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Aldo shkruajti:
Kristina shkruajti:Kur ta takoj do ja them.

Po e pate menduar thuaje pra ta degjojme njehere shkel syrin
E mendoj shume po dua te gjej momentin e duhur per te ja then.smundem keshtu kot une. shkel syrin

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
he mi ina thuaja mos bej kshu ahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
un i thirr pitush.....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
rrumbullakja ime

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sperdor kshu shprehjesh sepse fundit fundit se kam njoh akoma


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
zemrush

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
surrat


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Almita

Almita
Antare i ri
Antare i ri
Te pres sonte te vish ne enderr tek ujevara

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
xemlushja ime

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Askush ska te drejt te me gjykoj ne zgjedhjet e mia sepse askush ska perjetuar dhimbjen time


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
daklushja ime

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
gabel


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
artistja jem

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Mos thuj lamtumir por me jep puthjen e lamtumires
e di qe nje dit do ikesh nga mua
por sdo te tmbaj pend edhe pse shum te dua
do te te jap je puthje lamtumire e rrugen e mir te te urdheroj
si do tlutem cdo nat allahut qe nga cdo e keqe te tmbroj
do ikesh ti nga un por do te te dua madje ,e shum se nfillim
pasi ti ishe hajduti qe i vodhi puthjen e par shpirtit tim

Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 2924271548 Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 2924271548 Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 2924271548


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
puthjen kur ta vodha
nuk isha hajdut
sapo tu ofrova
e embel mu dukt

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e lam qe sot bashk do festonim
e dashuris ton keshtjell parajse do i ndertonim
por jo ishte enderr qe dot su realizua
pasi mesa duket ai sditi me u dashurua
cti bej zemres qe qan me loti malli pa pushim
pasi u tregove i dobet qe lerndove shpirtin tim

Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 3849546186 Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1419754842


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
malli per feste
po me qone peshe
di te dashuroj
por je e vogel
spo guxoj Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1416650876

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 3992693434dua nje lule te te dhuroj
por kam frik se mos ndoshta nga vetja te largoj
dua te te puth pambarim
te rrim derisa nata te zbardhi deri ne agim
dua te te puth e te te ledhatoj
e kohen dua ti them ndal
te rrim bashk vetem un e ti
ne te emblen ndjenj qe zgjat deri ne perjetesi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dua une
don dhe ti
po kam frike shume
mos kemi rene ne dashuri

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahahahahah ndoshta ke ren ti
se un spo du me ja dit per asni
jam e bukur jm e mir
jaqe me ra ndashni e kom shum tveshtir
me pelqen qe djemt ti coj tek burimi e uj mos tju dhuroj
ahaha jam ende e vogel qe te dashuroj Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1416650876


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ti qe je e vogel,
mos u merzit se rritesh
po me qove te burimi
pa shuar etjen
s´mund te me pritesh

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1416650876 Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1416650876mendja sa mir ty tmban
her zihesh e her mthu tkam xhan
eh ky esht shpirti im
i jap fuck atij/asaj qe si pelqen karakteri im...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ti tani mendohesh
se me ze ngusht
une nuk terhiqem
edhe kur me jep "FUCK" Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es 1416650876

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons