Forumi Kuq E Zi
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 5]


1A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 09:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

shum rrall

https://kuqezi.albanianforum.net/

121A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 07 Jul 2013, 05:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo vec npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

122A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 08 Jul 2013, 13:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Shume rralle, por ama per malle.

123A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 07:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetem npoezi se me nevojitet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

124A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 15:29

luani

luani
Administrator
Administrator
jo

125A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 16:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo vetem ne poeziii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

126A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 20:23

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
 Vetem atehere kur vlerrsohet.

127A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 20:40

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo

128A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 21:05

Blero

Blero
VIP
VIP
Shume rrall, mos te them fare

129A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 20 Jul 2013, 23:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po e perdor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

130A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 24 Jul 2013, 06:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
o fjal e huj per mu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

131A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 24 Jul 2013, 11:13

luani

luani
Administrator
Administrator
E perdor rralle

132A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 25 Jul 2013, 15:17

Klio

Klio
Moderator
Moderator
atij qe e dua


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

133A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 30 Jul 2013, 05:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ne poezi po se nrealitet skam kujt me ja thenn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

134A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 02 Aug 2013, 17:57

luani

luani
Administrator
Administrator
jo. Eshte nje fjale qe duhet perdor shume me kujdes,vetem me deshiren e zemres.

135A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 03 Aug 2013, 19:40

ekaterina

ekaterina
Antare i ri
Antare i ri
as un se perdor fare

136A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 04 Aug 2013, 19:03

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po e perdor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

137A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 08 Aug 2013, 06:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo vedc npoeziii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

138A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 07 Sep 2013, 15:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ne poezi po


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

139A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 Sep 2013, 17:49

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo.
E perdor rralle por per malle.

140A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 5 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 10 Sep 2013, 05:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo vetem ne poeziii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons