Forumi Kuq E Zi
Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 7 e 7]


1Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine prej Fri 09 Sep 2011, 10:20

Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Emer qe duhet me shume se vetvetja
emer qe e din e cka eshte e verteta,
qe te bene nje mije vjet te jetosh
e te bene c do gje ta gezosh!.... Dashuria!

181Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Wed 03 Jul 2013, 05:45

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Sado qe dkur me lendove,qe me le vetem,qe ishe ne krahet e nje vajze tjete,dashuria ime per tia eshte e pafundme...ishe je dhe do te jesh gjthm endrra ime,forca ime,deshira per te fjetur ne darke dhe per tu zgjuar ne mengjes...me qendro prane..le te qojme dashurine tone atje ku nuk ka arritur asnje tjeter..atje ku do jemi vetenm une dhe ti..vetem ne te 2!!!!!!!!!atje ku jetojne engjejt,atje ku ka qetesi...atje ku ekziston dashuria e vertet!!!!!!!!!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

182Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Wed 03 Jul 2013, 05:45

Klio

Klio
Moderator
Moderator
mos i merr qdo lule qe ti falin brigjet kujtoje nje zemer qe per ty po digjet kujtoje nje zemer qe per ty po vuan askush ne ket bot mallin tend sma shuan


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

183Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Wed 03 Jul 2013, 05:45

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Fshihen germat e dy emrave pikon gjaku i dy zemrave rrjedhin lotet e dy syve vuajne zemrat e te dyve


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

184Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Wed 03 Jul 2013, 05:45

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Në K'të Botë
Eshtt nje Drog..
Se Lenn pa te rrok
Del nga rinia quhet.
DasHuriaa...:$


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

185Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Wed 03 Jul 2013, 05:46

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Di të Bëhem engjëll
Di të Bëhem Dreç!!
Mos dil me tiera
Se te Biien shum keqq..!!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

186Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Wed 03 Jul 2013, 05:46

Klio

Klio
Moderator
Moderator
ndoshta nje dit do te takohemi ne udhkryq,njeri-tjetrit do ti themi me fal do te ken kaluar shum vite kur ne duheshim si te marr,pastaj so te e cim ne rruget tona qe na ndajn ne perjtsi do te ecim duke menduar ku e kam par ket njeri...


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

187Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Sat 06 Jul 2013, 06:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
~...me buzqeshjen tende sa do doja....
pak Magji un botes ti dhuroja....
dhe nga puthja jote do Shpresoja
me MILIONA njerez t'i Bashkoja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

188Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Sat 06 Jul 2013, 06:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te ishe yll
Po te isha qiell
Do te ishe rreze
Po te isha diell
Por keto jan vetem krahasime,
un jam njeri e ti je zemra ime.... ♥ ....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

189Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Sat 06 Jul 2013, 06:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Të gjithë dashurinë që kisha ta shpreha,Ta hodha në dorë shpirtin ndjesor,E nuk e mbajta për vete, asgjë nuk fsheha,Tani vetegjykohem e dobët!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

190Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Sat 06 Jul 2013, 06:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
´´´´´´´´´´´{@}Si tia bej vetes me sy
´´´´´´´´{@} * {@}e mos te shqetesoj katet e larta.
´´´´´´{@} * {@}* {@}Kam nevoj te flijohem
´´´´{@} * {@} *{@}*{@}ne qetesin e fjales tende.
´´´{@} * {@} *{@} * {@}Gurin e rende e mbaj mbi supe
´´´* ; * ; {@} * ; * :{@}t'betohem s'kam ber gabime
´´´' ' ' ' ' ' ' ´;\ \ \ \| / / /;Fjala me shikohet per mes therjes
´´´´´´´ , , ,,\\ \ Y/ / ,ne kete kohe te cmendur plot trillime.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

191Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Thu 25 Jul 2013, 15:12

Klio

Klio
Moderator
Moderator
VETEM TI -


Smundem te mendoj
diqka me te mir ne jet ,
se te dashuroj,te kam afer te ledhatoj ,
ti ndjej puthjet tua , ta ndjej ngrohtesin tende,

Smundem te mendoj diqka me te mir ne jet
qe ti te jesh i imi dit dhe net per mira vjet ,
per gjithmon,
Smundem te mendoj diqka me te mir ne jet
qe te vdes per ty i dashur ,
Sepse jeta ime pa ty nuk ka kuptim.
me mungon shume, ani kisha deshir qe te jem pran teje.


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

192Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Thu 25 Jul 2013, 15:13

Klio

Klio
Moderator
Moderator
DITA PA TY

Kur te jesh ne vetmi
Kur te ndihesh ne vetmi
Dhe zemra po te qan
Zhytu ne kujtime
Dhe mua do te me kesh pran

Kur ti te me duash
Dhe pran te mos me kesh
Hap dritaren dhe fluturo
Se une do te jem mes resh
TE DUA


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

193Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Thu 25 Jul 2013, 15:13

Klio

Klio
Moderator
Moderator
LARG-


Larg, Malli kerkon te me afroje afer teje por larg,
shume large je .
Syt e mi te perlotur nga pritja e zgjature,
buzet e mija te pervluara nga etja ,
e valle kur do ta shuaj kete etje ???
Syri te kerkon, s'te gjen ,
vetem loton dhe pret,
Zemra nuk i beson syrit ,
Qindra , mijera kilometra large neshe ,
Per ne nuk ka ndarje , por durim .


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

194Thenie te bukura per Dashurin - Faqe 7 Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Sat 27 Jul 2013, 13:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
DO VIJ PAS TEJE EDHE E VDEKUR
...
QE TA KUPTOSH MOJ ZEMER QE PER TY JAM TRETUR
FJALEN E FUNDIT TE ME THOJE SE ISHA NJERI I MIRE
E UNE TE TE THOJA VEC LAMTUMIRE
SE CDO MINUTE QE DO KALOJ
DO I LUTEM ZOTIT QE TE GJITHA DESHIRAT TE TI PLOTESOJ
KU DO QE TE IKESH KUDO QE TE SHKOSH
NJE FOTOGRAFI TEK VARRI TE MA DERGOSH
ATEHER NJERZIT DO TA KUPTOJN
SE SI UNE O SHPIRT ASNJE NUK TE DASHURON
NJE AMANET UNE SOT JAM DUKE TE LAN
VERI EMRIN TIM KUR TE BEHESH BAB
NGA SIPER QIELLIT CDO NATE DO TE VESHTROJ
DO ZBRES SI ENGJELL RRUGEN TJU TREGOJ
DHE PER TY CDO GJE LE TE THUHET
MALLI NE SHPIRT KURR NUK DO TE ME SHUHET:'(


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 7 e 7]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons