Forumi Kuq E Zi
Thenie te bukura per Dashurin Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Thenie te bukura per Dashurin Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 7]

1Thenie te bukura per Dashurin Empty Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine prej Fri 09 Sep 2011, 10:20

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Emer qe duhet me shume se vetvetja
emer qe e din e cka eshte e verteta,
qe te bene nje mije vjet te jetosh
e te bene c do gje ta gezosh!.... Dashuria!

2Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 09 Sep 2011, 10:24

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta,
qe ka vetem nje porte.
Kur futesh ne te - ajo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre,
dhe te le ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtje

3Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 09 Sep 2011, 10:24

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Te te them te dua
eshte pak
te te fal zemren time
e ke hak
po te them te verteten
do ngelesh i imi
per gjithe jeten.

4Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 09 Sep 2011, 10:25

Vizitor

Anonymous
Vizitor
"Dashuria eshte lumturi kur e ke prane"
"Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer."
"Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg."
"Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
"Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute."
"Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
"Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere."
"Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
"Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures."
"Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise."
"Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire."
"Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy."
"Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse,"

5Thenie te bukura per Dashurin Empty Thenie te bukura per Dashurin prej Thu 21 Feb 2013, 19:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Asgje nuk vdes...
As buzeqeshja jote qe me jepte drite cdo mengjes ...
As puthjet qe ti falja per mirupafshim cdo perendim...
As momentet qe me ty snjihnin kurre trishtim ...
Asgje smund te vdes
As keto dite pa ty qe peshperisin emrin tend
As kujtimet qe ne kemi lene prapa ne cdo vend
As premtimet se do te ishim bashke pergjithmon
As idea sdua te te humb ,vec ti me kupton
Asgje smund te vdes e vertet
Nese ne zemren time sdo jesh ti,dikush tjeter do jete
Dikush tjeter do te jete ,por jo per te zene vendin tend
do te jete per te me dashur me shpirt ,per te me lene pa mend
Asgje nuk vdes ...Asgje.Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Sat 02 Mar 2013, 18:27, edituar 2 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

6Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Thu 21 Feb 2013, 19:43

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dashuria eshte det gjithkush mund te zhytet por ai(ajo) qe nuk di not mund edhe te mbytet...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

7Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuri, nje emer, emer qe te there ne zemer qe kur permendet emri i saj lotet rrjedhin e vuajtja s ka skaj.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerzimi,

neve na kujton, pse ja vlen per te jetuar!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta,
qe ka vetem nje porte.

Kur futesh ne te - ajo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre,
dhe te le ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria i ka ligjet e veta të zhvillimit, stinët e veta
jetësore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranverën e hershme, verën e
nxehtë dhe, pas tyre, vjeshtën e cila për disa është e nxehtë, e
ndritshme dhe frutdhënëse, ndërsa për disa të tjerë e ftohtë, e zymtë
dhe e mjerë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Në fillim të dashurisë dashnorët flasin për të ardhmen, e kur ajo është nga fundi, flasin për të kaluarën.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria është zjarr i furishëm. Atë s'mund ta shuajë dot as uji i bekuar. Madje as gjaku.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria? Në fillim fjalë të mëdha, pastaj fjalë të pakta e në fund fjalë të shumta.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Të lutem, më duaj pak, në qoftë se dëshiron të më duash gjatë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Asnjëherë nuk dashuron mjaft, në qoftë se nuk dashuron shumë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Njerëzve u pëlqen më shumë dashuria se martesa, për këtë arsye romanet janë më argëtues se historia.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashnorët në botë shohin vetëm veten, harrojnë se i shohin të tjerët.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur dashuron, edhe majmuni të duket i bukur, kur nuk dashuron nuk të pëlqen as lulja lotos.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Shuma e dashurisë që dikush ndjen për ju është inversi i proporcionalitetit se sa ju e doni atë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Denim......................me vdekje
Argetim..................i persosur
Shthurje..............e trurit
Ure..........................ku mund te kaloje cdo lloj rendese.
Rrezik........................nga zjarri
Ikje............................nga te vetmuarit.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte hapesire dhe kohe e matur me zemer.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

23Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nese te thyejn zemren edhe te vjen te qash.. ngrije koken edhe buzeqesh,
sepse asnje sduhet ta marre vesh, se ti nga brenda po vdes.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

24Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte si nje flutur,
nese e shtrengon fort.. ajo vdes..
nese e le te lire.. ajo fluturon tutje.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

25Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Fri 22 Feb 2013, 12:24

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Me prano kshu sic jam,me duaj kshu sic jam,me respekto per kte qe
jam,mos me gjyko per ate qe sjam, jam e thjesht pa komplekse por di te
te dua pafundesisht per jete dhe ne vdekje.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

26Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Mon 25 Feb 2013, 08:24

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te pafsha ne shtepi

27Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Mon 25 Feb 2013, 18:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria është çështje e ndjenjave e jo e dëshirave. Nuk mund të
dashuroj pse dua, e më së paku pse duhet, andaj dashuria e obliguar
është e marrë.
Kanti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

28Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Mon 25 Feb 2013, 18:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kam pirë që t'ju harroj. Por për fat të keq, kur jam dehur, ju kam parë dyfish.
Ashardi
Thenie te bukura per Dashurin 3376774251 Thenie te bukura per Dashurin 3376774251


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

29Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Mon 25 Feb 2013, 18:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria të bën të fortë përpara gjithë botës, por të dobët përpara personit që ti dashuron!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

30Thenie te bukura per Dashurin Empty Re: Thenie te bukura per Dashurin prej Mon 25 Feb 2013, 18:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria të bën të fortë përpara gjithë botës, por të dobët përpara personit që ti dashuron!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 7]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons