Forumi Kuq E Zi
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 8 e 11]


$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Me ke do lidheshit ne forum ?

https://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
ne rregull je ti

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
gladiatori shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
Asgje leri vajzat se keto muhabete kan...vazhdo programin ti Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 3834742355
kalove ylberin ti?? u bone cun qe te ler vajzat ai Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
SmileSmileSmile

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
gladiatori shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
Asgje leri vajzat se keto muhabete kan...vazhdo programin ti Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 3834742355
kalove ylberin ti?? u bone cun qe te ler vajzat ai Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 shtrige..car ti them djalit se ma keni zabtu me pyetje

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
shkel syrin

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
gladiatori shkruajti:po une mendohem o goca se sesi me duket nga do teme qe te shkoj ju muhabet dashurickash beni...deri ketu ska asgje te keqe por ne te hkretet qe sjemi te dashuruar ku te shkojm...prandaj une shof komentet dhe kruj koken po une ca te them tani......
Asgje leri vajzat se keto muhabete kan...vazhdo programin ti Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 3834742355
kalove ylberin ti?? u bone cun qe te ler vajzat ai Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 shtrige..car ti them djalit se ma keni zabtu me pyetje
epo kur rri mes vajzave si kujton ai se do shpetoj kollaj Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Po c te bej ai moj se keta djemte e tjere gjume flene..s din gje tjeter Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Po c te bej ai moj se keta djemte e tjere gjume flene..s din gje tjeter Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876
edhe vijne ketu ne forum edhe flene prap

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
mjere une thuaj Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 2705456967

Vizitor

Anonymous
Vizitor
gladiatori shkruajti:mjere une thuaj Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 2705456967
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:mjere une thuaj Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 2705456967
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 sa kam qesh po pse cke more ???ke frike nga vajzat??? Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
po ju po u bete 3 a 4 hajde tju mbash....ju fusni djallin ne shishe e lere mua pastaj

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:po ju po u bete 3 a 4 hajde tju mbash....ju fusni djallin ne shishe e lere mua pastaj
vallaj un skam nevoj e fus ene vetem hahhahaha

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:po ju po u bete 3 a 4 hajde tju mbash....ju fusni djallin ne shishe e lere mua pastaj
jo une ty ste gacmoj se je shoku i aldos shkel syrin

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj

Vizitor

Anonymous
Vizitor
gladiatori shkruajti:a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 2745335197 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 2745335197

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj
djalli po djall mbetet po mbrena ne shishe ama Smile

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
epo ju femrat keni dhe dicka ...edhe pse te fusni ne shishe prap jeni kureshtare dhe beni cbeni dhe hop hapni shihsen

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:a titi po kujdes se djalli po djall mbetet...dhe kushe di te trasformohet ne ndonje qe sta pret mendja dhe mjer ti pastaj
nuk i trembem askujt

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:epo ju femrat keni dhe dicka ...edhe pse te fusni ne shishe prap jeni kureshtare dhe beni cbeni dhe hop hapni shihsen
hahahhah jo do e fusja ne nje trasparente skam pse ta hap duket ca ben Very Happy Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Engjelli_blu shkruajti:
gladiatori shkruajti:epo ju femrat keni dhe dicka ...edhe pse te fusni ne shishe prap jeni kureshtare dhe beni cbeni dhe hop hapni shihsen
hahahhah jo do e fusja ne nje trasparente skam pse ta hap duket ca ben Very Happy Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 TAMAM

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
po moj po po ja qe kureshtja te ju femrat eshte gje e madhe....dhe sado qe ta dini apo ta shikoni prape ju ha kurrizi juve

Vizitor

Anonymous
Vizitor
gladiatori shkruajti:po moj po po ja qe kureshtja te ju femrat eshte gje e madhe....dhe sado qe ta dini apo ta shikoni prape ju ha kurrizi juve
Kaq mire e ke more Denis

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:po moj po po ja qe kureshtja te ju femrat eshte gje e madhe....dhe sado qe ta dini apo ta shikoni prape ju ha kurrizi Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1666722151
vallaj me dhemb ndonjeher ene ndodh po te me haj... do kisha dyshime se do e kisha me xhul Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876 Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 3016075826

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
gladiatori shkruajti:jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam
eksperienca jote nuk do te thot qe perkon me te verteten

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Me ate qe me do. Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1416650876

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Me ke do lidheshit ne forum ? - Faqe 8 1134733586

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
Engjelli_blu shkruajti:
gladiatori shkruajti:jo sesht e thene se e kam mire thjesh nga ekperienca e kam
eksperienca jote nuk do te thot qe perkon me te verteten
..po me te vertetn korespondon por me timen ama qe mos keqkuptohemi

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 8 e 11]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons