Forumi Kuq E Zi
Nuk po kuptoj si funksionon ky forum .. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nuk po kuptoj si funksionon ky forum .. Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Nuk po kuptoj si funksionon ky forum .. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nuk po kuptoj si funksionon ky forum .. Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

ENZO

avatar
Banned
Banned
nuk po kuptoj si funksionon ky forumi nuk di si ta perdor?????? scratch scratch

Vizitor

Anonymous
Vizitor
S ka ndonje veshtiresi me sa shoh edhe shume bukur po e perdor ..ku eshte veshtiresia per ty?

ENZO

avatar
Banned
Banned
jam i pa qarte nuk arri te kuptoj si mund te shikoj kur me pergjigjet dikush???? ose me sakt po perpiqem te mesoj?

Vizitor

Anonymous
Vizitor
ENZO shkruajti:jam i pa qarte nuk arri te kuptoj si mund te shikoj kur me pergjigjet dikush???? ose me sakt po perpiqem te mesoj?
Shume mire atehere...se me sa shoh keshtu si pqergjigjesh ne keto tema ...shume mire pergjigjesh e ne te tjerat.

ENZO

avatar
Banned
Banned
por saher gje duhet te postoj dicka me duhet te dal dhe nje her nga fillimi ne portal??? nuk ka ndonje mynyr me te thjesht apo keshtu veprohet

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ENZO shkruajti:por saher gje duhet te postoj dicka me duhet te dal dhe nje her nga fillimi ne portal??? nuk ka ndonje mynyr me te thjesht apo keshtu veprohet
e ke shume thjesht kur posto te del informacione ateje ku thuhet kliko ketu per tu kthyer tek forumi ti kliko dhe do te shikosh temat e tjera ku ti mund te postosh

ENZO

avatar
Banned
Banned
ok flm

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ENZO shkruajti:ok flm
te lutem e kam per detyre te te shpjegoj

ENZO

avatar
Banned
Banned
po ti mir e ben po ka nga ata te trrashte si une qe se kuptojn akaoma...nuk me del atje ku me shpiegove ti me pare dal perseri ketu???

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ENZO shkruajti:po ti mir e ben po ka nga ata te trrashte si une qe se kuptojn akaoma...nuk me del atje ku me shpiegove ti me pare dal perseri ketu???
po duhet te jesh i shpejte te klikosh atje ku te thash une te dle mesazhi juaj u postua kliko ketu per te pare mesazhin tuaj dhe kliko per tu kthyer tk forumi ti do klikosh kete te fundit shume shpejt.

ENZO

avatar
Banned
Banned
po une jam i ngathet moj anna nuk jam pistoleros:) nuk arri ta kap mbase e ka fain inter neti?

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
ENZO shkruajti:po une jam i ngathet moj anna nuk jam pistoleros:) nuk arri ta kap mbase e ka fain inter neti?

jo jo por tek portali posto dhe shiko

ENZO

avatar
Banned
Banned
po te portali pra po ku???

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
prsh enzo, eshte fare e thjesht kategorit qe kan kte figuren perpara Nuk po kuptoj si funksionon ky forum .. I_folder_new_big kan postime te reja...
temat qe kan kte figuren perpara Nuk po kuptoj si funksionon ky forum .. I_folder_new kan postime te reja

https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons