Forumi Kuq E Zi
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 3 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 3 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 3]


Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te vertet ku je ti ku gjendesh tani...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e lashe te binte nje pike lot ne oqean...
kur ta gjej perseri , do pushoj se dashuruari ty...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ta ha mushkerine Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 3 1416650876

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
une jam betuar njehere
Bashke deri ne vdekje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te paqa

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
SKA sHONCE QE TJEMMI UN E TI SI KTA TDY SE TI VETT IKEEE
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 3 63064_112566588934567_234574820_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
ti je idhulli im,
ti je fruti im shega qe dua aq shume.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Sje Me Me Mua....
Kur Te Pash Syve Su Besova....
Dashuris Ton Pull E Kuqe i vendosa
Vendosa Te Te Harrroj Se Dashuria Ime Kurr Stka Pelqyer
Ndaj Ika E tRISH T E me Zemer Te THyer
Por Do Jet Von Kur Tkujtohesh Per Lotet E mi
Sepse Nje Tjeter Zemer DO Me Dhuroj Dashuri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
loqka

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Zemer Sdo Jet Shum Von Dita Qe Do E Kuptosh Gabimin....
Por Do Jet Von E Per Mu Se Edhe Pse Do Shihewmi Prap
Ende Tradhtia Jote Do Ma Kujtoj Ende Zhgenjimin(Ehhhhhhh)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Ti je margaritare e pazevendsuar ne kuroren time te dashurise .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Sa do Doja qe te Pakten 1 here, Gjerat te Shkojne ashtu si Dua Une.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Te kam dasht dhe te dua ,
se je e bukura e shpirtit per mua.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Mos ke ikur ne hënë? Mos ke ikur ne diell? Mos te kam krijuar ne enderra?

Mos e ke gjetur një mënyrë për tu bërë e padukshem? Të me shohësh , e
unë mos te te shoh.... Mos te kanë bezdisur kaq shumë te tjeret?
Sa ti kesh vënë vetes maske ne fytyre?

Mos je ti ajo qe era fryu sonte naten ne dritare dhe ma prishi gjumin?!
Mos je ti ajo shiu qe ne mbrëmje gjithë naten e me futi ne mendime?!

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te veretet ku je ti ku gjendesh tani...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
dua te jem zambak,
duart e tua saksi,
drit e shpres ,
nga syt e tu te zi...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 3 N


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
drita syve te mi


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

luani

luani
Administrator
Administrator
Gojfilja ime

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
surrat ta hanksha zemren


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Askujt s'ia kam thene e as ja them, kush me do qendron pa lutje e meshirime!! (o)


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te dua edhe nese vuajtje me sjell,
Do te dua edhe nese vdekje mua me sjell,
Do te dua edhe nese kjo Dashuri mua me vret,
Do te dua si tani e pergjith mon.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons