Forumi Kuq E Zi
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 3]


Vizitor

Anonymous
Vizitor
First topic message reminder :

Mos je ti zemra ime qe rreh,
mos je ti vetmia qe me pret?
Mos e ke emrin dashuri....
Mos e ke emrin lumturi....
Mos e ke emrin vetmi......
Mos e ke emrin pritje....?!

Deshiroj ta di me te vertet ku je ti ku gjendesh tani...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e ke shum gabim
pasi tregohem e zonja te mbroj shpirtin tim
qesh kur ndonje mashkull mundohet me mngacmu
dergojn puthje pasi sua mban tme thojn fjalen un shum tdu Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 2 1416650876


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
hiq nuk kam gabuar
as nuk ti kam quar
ma mban te them,jam dashuruar

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
lene qe larg dukesh se je i dashuruar
kot mundohesh ta fshehesh e thiqesh i zgjuar
djemt mir i kuptoj
kush me ngre nervat gishtin e mesem u tregojj xpp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mos me provoko
me gishtin e mesem
se me pas per shkues
ta coj tezen Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 2 1416650876

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahhaaaha tezen lol
per mu coje ne stambolll
hajt naten e mir
se tbie serish ndashuri do ta ke shum tveshtir


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
si te e kem veshtire me ty
e marr tjetren,per mrekulli
qe ta len syrin e qel
dal shetis neper Burel

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"Fuck Love Fuck You bith boy"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
rritu engjellushka ime

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mendon se vuaj pasi
ike ti.......ja kur po to them qe jam rehat tek zoti madje jeta pa ty po
mduket perjetsi(fuck you bitch)nona nshet tveti........"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
shporru

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te kam xemeel


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aspak nuk jam e penduar
se zemra ime me tende esht dashuruar
por jam e p[enduar se largesia jote me ben qe vec tqaj
e per largsin ton ty tvej faj
skemi faj as un e as ti
po fajin e ka nje qe u quanka"largesi"


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
SA ME MIRE;QE JEMI LARG

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 2 1809912830


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
tash i shkreti
kam rene ne dert
a me te hudhe
a me te marr krejt

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahaahaahahaaahaha
nese mendpojn se pa ty jam mir
jam keq ndaj te them se ndjej vujtje e kam tveshtir
te dua po largesia poo ben tveten
mesa duket e ka nda mendjen me na e nxi jetennnn iiiiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
jeten nuk ta nxij
po ta beje drite
vetem duhesh te punosh
e te me i mbash shtepite
nuk flas per nje shtepi
une i gjori,i kam tri

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mka marr malli me te pa qoft e per her tfundit


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ta ha xemlen

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
as vdekja sme ndan dot nga tiiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
me mori malli

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
te dua cdo dit e me shumeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
eja te Nje mesazh apo nje fjale te dashuris qe e perdorni me shpesh ndaj te dashurit/es  - Faqe 2 2975102265

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te kam xemeel


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
je i vdekur po mlendove


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
thefsh qafen

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te duaaa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
zemrushe

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
dikur kisha nje zemer por ta dhash ty
po ashtu edhe 2 sy
dikur kisha nje jet po ate ma shkatrrove ti
dikur kisha shpirt por jaqe ma shkatrroi fjala tradheti
tash asgje skam e kot jetoj
vetem sa per sy e faqe qe jam mir tjerve tu tregoj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dashuri dyftyreshe

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons