Forumi Kuq E Zi
5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
5 poza seksi të zakonshme verore të cilat patjetër duhet t’i provoni 1

Janë këto momente të paharrueshme, por njëkohësisht edhe romantike, të cilat do t’ju bëjnë që t’i zhvishni rrobat dhe të filloni aventurën e pazakonshme verore me partnerin.

1. Duke perënduar dielli
Dashuria jashtë dhomës së gjumit, në këndin e tarracës apo në karrigen e drurit deri sa dielli të perëndojë, do të ngrejë temperaturën e trupit tuaj edhe më shumë seç mundeni të paramendoni. Le të shtrihet partneri juaj në shpinë, ndërkaq ju shtrijuni sipër tij në mënyrë që të kontrolloni lojën. Këmbët le t’ju jenë të bashkuara në mënyrë që edhe juve edhe partnerit tuaj në këtë aventurë verore t’u ofrohet përjetim sa më intensiv.

2. “Zbuteni” partnerin
Partneri le t’ju ofrohet nga prapa (si i ashtuquajturi “dogi stajl”) gjë që do t’i ofrojë pamje të jashtëzakonshme të trupit tuaj të rrezitur. Për t’i përballuar më lehtë temperaturat e larta verore me rastin e kësaj loje, vendosni një peshqir të njomur në ujë nën barkun tuaj.

3. Parajsa në ujë
Uji i ftohtë dhe afshi i zjarrtë janë kombinimi i shkëlqyeshëm. Për këtë aventurë seksi cekëtina në ujë është ideale. Mbështetuni në skaj të pishinës, partneri le t’ju kapë për kërdhokulla dhe loja do të fillojë. Ndryshojeni tempin dhe në mënyrë alternative hapini dhe afrojini këmbët. Duket interesante, apo jo?

4. Rëra nën këmbë
Seksi pozën klasike në të cilën ju qëndroni sipër, ndërkaq partneri nën ju, definitivisht do ta “ëmbëlsoni” me rërë të ngrohtë në plazhin e zbrazët apo në bar të ftohtë të kopshtit tuaj. Vetë ideja që gjendeni në ambient të hapur dhe që ndokush do të mund t’ju vërejë, do të shpejtojë rrahjet e zemrës suaj, ndërsa këtë pozë të zakonshme do ta bëni absolutisht fantastike. Shikojeni njëri-tjetrin në sy dhe kënaquni.

5. Në shpejtësi
Bëhuni gati përnë plazh, visheni kostumin e banjës dhe fustanin sipër. I dashuri juaj del nga banja pas bërjes së dushit. Moment ideal që të filloni ditën me seks të mirë. Qëndroni në dysheme, pastaj anoni përpara, duke u mbajtur me duar për krevati. Fustani në këtë mënyrë ngrihet lehtë, dhe partneri tuaj do ta ketë shumë thjeshtë që t’ju ofrohet nga prapa.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons