Forumi Kuq E Zi
Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 6]


1Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Nje here dikush me tha.... prej Sat 12 Jan 2013, 10:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
First topic message reminder :

Nje dite nje plak me tha "Kur njeh dike, dhe ky dikush e ben zemren tende te ndaloj per ca sekonda, ki kujdes: ky person mund te jete njeriu me i rendesishem i jetes tende.
Nese syt takohen dhe ka nje drit qe ndricon kur e shikon, ki kujdes: mund te jete njeriu qe po pret qe kur linde.
Nese kur u puthet syte u mbushen me lote, mendo: ka diçka magjike midis jush.
...
Nese mendimi i pare dhe i fundit i dites eshe per ate njeri, nese deshira per te ndejtur bashke arrin te shtrengoj zemren, gezohu: qielli te dergoi nje dhurate hyjnore... DASHURINE
Nese nje dite i kerkoni falje njeri tjetrit per ndonje gabim dhe u kthehet nje perqafim, nje buzeqeshje, nje ledhatim dhe gjestet vlejn me shume se njemije fjale, dorezohu: ju jeni bere per njeri-tjetrin.
Nese eshte i merzitur, nese jeta e ka vrare dhe ti vuan dhimbjen e tije, qan lotet e tije dhe i fshin me dashuri, sa mrekulli. Ai njeri mund te kete besim te ty gjithe jeten.
Nese arrin, me mendimin, te ndjesh eren e njeriut qe do sikur ta kesh afer, dhe mendon se eshte perfekt edhe veshur me bizhame, shapka dhe flok te pakrehura. Nese nuk punon dot gjate dites, teper i emocionuar per takimin qe keni... nese nuk arrin dot te imagjinosh ne asnje menyre nje te ardhme pa ate person, dhe do doje me gjithe shpirt ti ishe pran kur plaket dhe, prap, mendon se do e doje marrezisht edhe keshtu. Nese preferon te vdesesh se sa ta shikosh te iki... atehere do te thote qe dashuria ka hyre ne jeten tende! Eshte nje dhurate."
Pastaj buzeqeshi dhe me tha "Ca njerez dashurohen shume here ne jete, pak duan vertet dhe gjejne nje dashuri te vertet. Ndonjehere e takojne dhe nuk u vene rendesi ketyre sinjaleve, dhe e lene te iki pa e jetuar. Eshte deshira e tyre. Keshtu qe, mos lejo kukurre qe marrezirat e çdo dite te bejne te mos shohesh gjene me te bukur ne bote: DASHURINE"....

31Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bota rrotullohet!...Cdo lot qe ke derdhur do te numerohet...Ato qe te
lenduan do te pendohen...Ato qe te braktisen cdo dit me endrren per tu
kthyer do te zgjohen...Padrejtesit qe tu ben do te
gjykohen...Genjeshtrat qe te than do te zbulohen...Buzqeshja jote do te
adhurohet... DIKUR TY TU DUK SIKUR BOTA NDALOJ VETEM PER TY . . . POR
GABOVE BOTA GJITHMON RROTULLOHET !!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

32Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ligji i reciproritetit :
Mos iu bej te tjereve ate qe nuk do deshiroje te ta benin ty .
Eshte
e shenjte madje ne te gjitha fete , qe nga kristianet deri tek budistet
, e argumentuar nga filozofet me te medhenj , e shqiptuar dhe vene ne
dukje nga te gjithe ne , por tani une pyes :Po si dreqin e duan te
gjithe por asnje nuk e praktikon ?
Ne te vertete mjafton fare pak , mjafton te jesh i vetedijshem me vetveten dhe i ndershem me te tjeret .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

33Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Miqesia , ashtu si dashuria , kerkon gati shume art , per te realizuar
nje vallezim te arrire . Duhet...Duhen shume leshime dhe shume kontroll ,
shume shkembime fjalesh dhe shume heshtje .Mbi te gjitha duhet shume
resspekt !


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

34Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Me kalimin e viteve shume prej njerezve qe ke dashur e patur prane, dalengadale do te te kthejnë shpinen.
Mos u rebelo! Shpina eshte pikerisht pjesa e tyre me e bukur.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

35Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kam falur gabime te pafalshme, kam provuar te zevendesoj persona te
pazevendesueshem dhe kam harruar persona te pa harrueshem. Kam vepruar
sipas momentit, jam zhgenjyer nga persona qe nuk e mendoja kurre se mund
te zhgenjehesha, por dhe une kam zhgenjyer ata. Kam mbajtur dike mes
kraheve te mi per ta mbrojtur, jam bere mik perjete. Kam qeshur kur nuk
ka qene e nevojshme, kam dashuruar, me kane dashuruar, por edhe me kane
refuzuar. Me kane dashuruar dhe nuk kam ditur si tua kthej dashurine.Kam
perjetuar dashurine e kam bere premtime te perjetshme, por me eshte
thyer zemra kaq e kaq here! Kam qare duke degjuar muzike e duke pare
disa fotografi te mbushura me kujtime. Kam telefonuar thjesht per te
degjuar nje ze. Jam dashuruar perseri me nje buzeqeshje. Kam besuar
perseri me nostalgji dhe... kam pasur frike te humbas nje person shume
te vecante ( te cilin kam perfunduar duke e humbur)... por kam
mbijetuar! Dhe jetoj akoma! Dhe jeta , nuk me lodh! Dhe ti... nuk duhet
te
lodhesh nga jeta. JETO! Eshte mrekulli te perpiqesh me bindje, te
perqafosh jeten dhe ta jetosh me pasion. Te humbesh me klas dhe te
fitosh me guxim. Sepse bota i perket atij qe guxon! JETA ESHTE SHUME E
BUKUR PER TE QENE E PA RENDESISHME!!! ...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

36Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bej paqe me te kalumen,keshtu nuk do shkaterrosh tashmen tane!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Koha sheron pothuajse gjithcka, jepi kohe kohes!!!
*Askush nuk asht arsyeja e lumturis tane: Pranon vetveten!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Mos meno shume,asht ma mire kur nuk i din te tana pergjigjet!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

37Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:51

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Cdo njeri eshte i lire te zgjedhe gjithcka qe deshiron , madje edhe nje maske .Une preferoj te vishem me emocione .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Femrat janë si gjeneralët: atyre nuk u intereson ç'humbje u ka kushtuar një fitore.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

39Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te vazhdoj te shkruaj deri ne fundin e kesaj bote dhe nuk do te harroj kurre si me mashtroi dashuria jote.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

40Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te vazhdoj te shkruaj deri ne fundin e kesaj bote dhe nuk do te harroj kurre si me mashtroi dashuria jote.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

41Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nuk ka jastëk më të butë sesa një ndërgjegje e pastër dhe e qetë...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

42Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E shkuara eshte nje kafshe e mrekullueshme , vetem se nuk e kupton ,ne ka deshire te te haje apo te te beje shoqeri ?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

43Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Është me të vërtetë qesharake,
se ndonjëherë njerëzit që ju mund ti mbronit nga nje plumb,
me te vertet jan ato qe e mbajn armen ne dore...!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

44Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne fund te nje stuhie na mbeten ne mendje jo fjalet e armiqve tane, por heshtja e atyre qe i mendonim miq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

45Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
" Enderrojme . . Sepse Ne Endrra Gjejme Ato gjera qe Realiteti Na i Mohon "


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

46Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
" Ne mund të bëhemi të ditur me diturinë e të tjerëve, por nuk mund të bëhemi të mençur me mençurinë e tyre "


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

47Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nuk jam e keqe ... por thjesht u jap njerzve ate qe meritojne ...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

48Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kam fshir shume njerez nga jeta ime...
Njerez qe mendoja se ishin te pa zvendesushme....
Njerez qe mendoja se ishin jeta ime.....
Njerez te perber nga 1000 premtime dhe as 1 fakt......
dhe me shume kalon koha me shume kuptoj se kam mare vetem vendimin e duhur........
.....DHE NUK PENDOHEM........


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

49Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Mos harroni se kush jeni , para se te thoni
diqka mendoni ne menyr qe mos ta prekim akend me mendimet tona, mos ti
nenqmojm njerzit , mos te silleni si Mbreter sikur keni pushtuar Boten
kur jemi vec se udhetar ne kete Jete te shkurter qe ashtu siq kemi
ardhur dhe do shkojm , e pse duhet te bejm e te mendojm keq kur e dim qe
te gjith do perfundojm Njesoi ashtu si kemi lind Njesoi..!...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

50Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Gjëja më e bukur që një mashkull mund ti thotë një femre është: `Femra e dytë që do ta dua, do të jetë vajza jonë.....


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

51Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ai qe drejton nje pune te mire eshte sikur ai qe i kryen ato.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

52Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Wed 23 Jan 2013, 09:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

53Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Thu 07 Feb 2013, 11:05

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kohet jane prishur,mekot mundohesh te behesh zemermire,ska nga njerez qe mund te ta lexojne zemren

54Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 03:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Endrra ime

Endrra ime e afert, e larget...
si llampadari i dhomes ndezur, fikur
e forte u bera, te forte me bere
udheve perpjekur, ulur, ngritur.

Endrra ime e lodhur ne ngjitje
ishe e vogel rritesh bashke me mua
gjirit te shtrengoje forte si relike
lartesive ngjitur me krahet e tua.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

55Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 14:36

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
VALLË,SI QENKA JETA?!...

Valë,valë
moj valë lumi
nuk fle dot
nuk më zë gjumi
n´kokën time
vetëtima të m´dhaja
ma rrëmbyen gjumin
nga qepalla.

Buzë lumit tënd
sapo kam ardhë
m´i merr hallet
ti o valë.

Përgjigjet lumi
ti or mik
s´mund t´i barti
jam i lig,
nëse duhet
të t´i barti
do të fryhem
s´më zë shtrati.

Det o det
i thelli det
ndër ujëvara
ti je mbret
kam një brengë
që më rëndon
vala jote
më trazon.

Vala ime
s´ka fuqi
të ta heq
atë dhimbje ty.

Fushë o fushë
oj zonjushë
mermë ca halle
po të duash.

Më tha fusha
s´mund t´i ndali
s´i durojnë dot
lulet as bari.

Mal o mal
i madhi mal
më ndihmo
të heq këtë mall.

S´mund ta marr
edhe po desha
është i rëndë
sé mban dot bjeshka.

Vallë,si qenka
kështu jeta
gjithkush rroka
me halle t´veta!

56Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 19:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
duke te thirre me ket mbiemer qe ndoshta te
shkon ma shume , marr kurrajo me t'uru per martesen! Njekohesisht uroj
t'kesh afer po ata njerez qe kane perkedhel sedren e familjes tande ,te
t'ndihmojne me mbajt petkun e ndergjegjes...Cdo gja , por sidomos
RESPEKTI asht RECIPROK , e kush ta ka dhane asht obligim me ia kthy...ne
kete rast kisha dashte me ken i gezuar e jo te ndjeja keqardhje...
JETE TE LUMTUR !


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

57Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 19:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E di qe ka me te mire se une,
sa te duash, por asnjeri nuk do te di te te doje sa une. Te dua edhe kur
me dhemb, edhe kur mendja me bind te te harroj. Te dua me trupin qe me
dridhet, me lot, me buzeqeshje, me gjithcka qe shkakton.
TE DUA!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

58Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 19:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nuk mund ta detyrosh diellin te ndricoje, por mund te largosh cdo gje qe pengon driten te hyje!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

59Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 19:33

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
se kjo paska rene ne dashuri

60Nje here dikush me tha.... - Faqe 2 Empty Re: Nje here dikush me tha.... prej Fri 08 Feb 2013, 19:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Miqesia , ashtu si dashuria , kerkon gati shume art , per te realizuar
nje vallezim te arrire . Duhet...Duhen shume leshime dhe shume kontroll ,
shume shkembime fjalesh dhe shume heshtje .Mbi te gjitha duhet shume
resspekt !


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 6]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons