Forumi Kuq E Zi
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 5]


1 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Ç’është dashuria? prej Wed 13 Jul 2011, 14:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Dashuria është dorëzimi. Dashuria është shkaku i dashurisë. Dashuria është të kuptosh. Dashuria është një muzikë. Dashuria dhe shpirti fisnik janë e njëjta gjë. Dashuria është poezia e trishtimit. Dashuria është vështrimi i shpirtit të thyer në pasqyrë. Dashuria është kalimtare. Dashuria është të mos thuash kurrë që jam penduar. Dashuria është kristalizim. Dashuria është të japësh. Dashuria është ndarja e një çamçakëzi. Dashuria kurrë nuk vihet re. Dashuria është një fjalë boshe. Dashuria është të takosh Zotin. Dashuria është një dhimbje. Dashuria është të jesh sy më sy engjëllin. Dashuria është tek lotët. Dashuria është pritja në kokë të telefonit. Dashuria është një botë e tërë. Dashuria është kapja dorë për dore në kinema. Dashuria është një dehje. Dashuria është një bishë. Dashuria është një verbëri. Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës. Dashuria është një qetësi e shenjtë. Dashuria bëhet temë nëpër këngë. Dashuria i bën mirë fytyrës. Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të. Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme. Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

31 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 10:58

LoveR

LoveR
VIP
VIP
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte humbje kohe :P
T'i a e di qe pa dashuri jeta s'ka kuptim

Une e di , po te tjereve iu them ashtu :P

http://ndjenja.tk/

32 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 28 Sep 2012, 11:09

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte humbje kohe :P
T'i a e di qe pa dashuri jeta s'ka kuptim

Une e di , po te tjereve iu them ashtu :P
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 3834742355


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

33 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 27 Oct 2012, 14:05

oliana

oliana
Dashuria eshte dicka ng a e cila ben shume gjera qe ti nuk i mendoje se do i beje ndonjehere ... Ajo te vjen papritur dhe jo kur ti do .. C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 3063763835

34 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 28 Oct 2012, 10:42

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte dicka ng a e cila ben shume gjera qe ti nuk i mendoje se do i beje ndonjehere ... Ajo te vjen papritur dhe jo kur ti do .. C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 3063763835
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 2745335197 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 2745335197


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

35 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 28 Oct 2012, 14:20

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

36 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Mon 29 Oct 2012, 22:59

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Pse nuk thua 5 kemb po kater C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

37 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 01 Nov 2012, 10:36

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Pse nuk thua 5 kemb po kater C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

38 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 01 Nov 2012, 12:45

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Dashuria eshte dicka ng a e cila ben shume gjera qe ti nuk i mendoje se do i beje ndonjehere ... Ajo te vjen papritur dhe jo kur ti do .. C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 3063763835


Shume e vertete Oliana....dhe shtoj ... kur vjen nese nuk di ta mbash ... do te ndjehesh kaq keq qe as nuk e kishe imagjinuar kurre...

39 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 03 Nov 2012, 17:13

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Ndjenj e fuqishme


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

40 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 04 Nov 2012, 00:01

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Dicka qe ka te beje me zemren...

41 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 04 Nov 2012, 12:44

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Dicka qe zemra e ndjen brenda vetes


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

42 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 04 Nov 2012, 12:49

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

43 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 06 Nov 2012, 10:07

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Ato momente vetem kater kembe duken,,kurse e pesta bjen direkt ne tunel C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

44 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 06 Nov 2012, 17:10

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Ato momente vetem kater kembe duken,,kurse e pesta bjen direkt ne tunel C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

A ka drita tuneli moj...hahahahahah se mos thyen qafen kemba e peste.... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

45 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 06 Nov 2012, 19:32

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Ato momente vetem kater kembe duken,,kurse e pesta bjen direkt ne tunel C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

A ka drita tuneli moj...hahahahahah se mos thyen qafen kemba e peste.... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Tuneli fatkeqsisht eshte pa drita,,vec rroft kemba,,fatmirsisht ka dirtat automatikisht C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

46 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 06 Nov 2012, 19:38

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Ato momente vetem kater kembe duken,,kurse e pesta bjen direkt ne tunel C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

A ka drita tuneli moj...hahahahahah se mos thyen qafen kemba e peste.... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Tuneli fatkeqsisht eshte pa drita,,vec rroft kemba,,fatmirsisht ka dirtat automatikisht C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


Hhahahaha... po mos ngaterrojme rruge them une hahhaha....kushedi nga e con makina shoferin...ahhah C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

47 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 07 Nov 2012, 10:19

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Ato momente vetem kater kembe duken,,kurse e pesta bjen direkt ne tunel C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

A ka drita tuneli moj...hahahahahah se mos thyen qafen kemba e peste.... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Tuneli fatkeqsisht eshte pa drita,,vec rroft kemba,,fatmirsisht ka dirtat automatikisht C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


Hhahahaha... po mos ngaterrojme rruge them une hahhaha....kushedi nga e con makina shoferin...ahhah C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Jo mor se ngaterron rrugen pa merak,,do te te jep nje nevigacion eshte menyra me e Leht per te gjet rrugen C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

48 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 21 Nov 2012, 16:41

eralda

eralda
Princeshe
Princeshe
tju vije turp

49 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 24 Nov 2012, 12:20

pexha

pexha
Antare i ri
Antare i ri
eshte ajo qe te vret

50 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 15:26

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
ALENA shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ALENA shkruajti:
Aldo shkruajti:
Dy tupa te bashkuar .. kater kembe te ngaterruar...
Pse nuk thua 5 kemb po kater


Hhahahahah e pesta nuk do duket moj.... kur trupat jane te bashkuar... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Ato momente vetem kater kembe duken,,kurse e pesta bjen direkt ne tunel C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

A ka drita tuneli moj...hahahahahah se mos thyen qafen kemba e peste.... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Tuneli fatkeqsisht eshte pa drita,,vec rroft kemba,,fatmirsisht ka dirtat automatikisht C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


Hhahahaha... po mos ngaterrojme rruge them une hahhaha....kushedi nga e con makina shoferin...ahhah C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876
Jo mor se ngaterron rrugen pa merak,,do te te jep nje nevigacion eshte menyra me e Leht per te gjet rrugen C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


Hahahhaha me mire po ta le ty ne dore une...drejtoje ti timonin...ahahhaahhaha C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

51 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 17:07

mace

mace
Antar Special
Antar Special
dashuria eshte nje oqean qe po re nga avionin dije se humbet

52 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 19:05

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Nje ndienje......sa e bukur ..aq edhe e dhimbshme....

53 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 19:08

mace

mace
Antar Special
Antar Special
eshte nje njdenje shume e fuqishme dhe shume e bukur per ata qe dine ta mbajne dashurine dhe ta shijojne ate.

54 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 19:08

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Dashuria eshte vuajtje.... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1141667947

55 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 19:21

mace

mace
Antar Special
Antar Special
eshte emblesire per ata qe e shijojne dhe une dashurine e shijoj duke dashur personat me te mire ne bote...mami dhe babi

56 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 19:22

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Po ndienja me e bukur tek ti si duket nuk ka ardhur akoma...

57 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 25 Nov 2012, 19:28

mace

mace
Antar Special
Antar Special
te perjetosh dashuri duhet ti kesh te gjitha ne rregull dhe dashuria ime e pare eshte familja jeta eshte shkolla dhe defrimi jane shoqeria...keto jane dashuri per mua

58 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Mon 03 Dec 2012, 00:53

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Ndjenj e mallkuar


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

59 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Mon 03 Dec 2012, 21:40

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Une dhe ti ...nje dashuri... C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 2975102265 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876

60 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 14 Dec 2012, 13:39

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Une dhe t'i,,Lezet ne krevet C'fare eshte dashuria ? - Faqe 2 1416650876


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
https://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons