Forumi Kuq E Zi
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 5 e 5]


1 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Ç’është dashuria? prej Wed 13 Jul 2011, 14:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Dashuria është dorëzimi. Dashuria është shkaku i dashurisë. Dashuria është të kuptosh. Dashuria është një muzikë. Dashuria dhe shpirti fisnik janë e njëjta gjë. Dashuria është poezia e trishtimit. Dashuria është vështrimi i shpirtit të thyer në pasqyrë. Dashuria është kalimtare. Dashuria është të mos thuash kurrë që jam penduar. Dashuria është kristalizim. Dashuria është të japësh. Dashuria është ndarja e një çamçakëzi. Dashuria kurrë nuk vihet re. Dashuria është një fjalë boshe. Dashuria është të takosh Zotin. Dashuria është një dhimbje. Dashuria është të jesh sy më sy engjëllin. Dashuria është tek lotët. Dashuria është pritja në kokë të telefonit. Dashuria është një botë e tërë. Dashuria është kapja dorë për dore në kinema. Dashuria është një dehje. Dashuria është një bishë. Dashuria është një verbëri. Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës. Dashuria është një qetësi e shenjtë. Dashuria bëhet temë nëpër këngë. Dashuria i bën mirë fytyrës. Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të. Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme. Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

121 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 07 Mar 2013, 13:02

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndjenje

122 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 15 Mar 2013, 11:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuri nuk eshte nje patate qe hahet brenda nje nate ajo eshte nje shtylle betoni qe kur e prek te ze tensioni.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

123 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 20 Mar 2013, 12:08

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndjenje

124 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 22 Mar 2013, 05:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te duash sa veten ..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

125 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 04 Apr 2013, 07:21

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
helm

126 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 06 Apr 2013, 06:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
E mallkoj diten qe te pash..!!
E mallkoj shikimin qe ta dhash..!!
E mallkoj buzeqeshjen qe ta dhurova..!!
E mallkoj veten qe me ty u Dashurova..!!♥ ♥ ♥ ♥


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

127 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 27 Apr 2013, 05:57

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndjenje

128 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 03 May 2013, 15:57

luani

luani
Administrator
Administrator
dashuria eshte gjithcka .
Bota eshte krijuar nga dashuria,
Mvaret prej dashurise ,
Leviz kah dashuria ,
Dhe hyn ne dashuri...

129 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Mon 06 May 2013, 14:56

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndjenje qe te djeg

130 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 07 May 2013, 09:40

luani

luani
Administrator
Administrator
ndjenjat e brendeshme te zemres per ate qe pelqen e admiron dalin me vrull nga thellesia e kraherorit e shperthejne ne dashuri ku kulmojne me fjalen te DUA...

131 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 10 May 2013, 12:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
dashuria eshte dicka ce nuk shpejgohet me fjale..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

132 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 10 May 2013, 12:30

luani

luani
Administrator
Administrator
eshte shprehje e brendeshme kur dy zemra kerkojn te lidhen ,
dy partner don te perqafohen dhe dy buze duan te takohen ,dy trupa duan te bashkohen ...

133 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 11 May 2013, 05:44

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria eshte tere jeta e gruas,kurse nje episod ne jeten e mashkullit.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

134 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 11 May 2013, 07:46

luani

luani
Administrator
Administrator
Dashuria eshte pjese e jetes te cdo njeriu,
pa dashuri sdo kishte kuptim jeta .

135 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 11 May 2013, 17:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Rsvux4
DASHURIA eshte rruga me e thjeshte per te humbur Lirine!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

136 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 12 May 2013, 04:44

luani

luani
Administrator
Administrator
Dashuria eshte ajo qe e don te gjithe ,
dhe e njohin pak.

137 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 12 May 2013, 16:00

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ndjenja Me E Embel Me E Trisht.....Ndjenja Me E Gjat Me E Shkurter Ndjenja Me E Thjesht E Me E Nderlikuar Ndjenja Me E Keqe Dhe Me Mire ;Qe Ekziston Ne Ket Botttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

138 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 12 May 2013, 16:03

luani

luani
Administrator
Administrator
Dashuria eshte akull,
qe zemren ta freskon,
tradhetia eshte zjarr,
qe zemren ta helmon.

139 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Mon 13 May 2013, 15:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ndjenja me kott nbottt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

140 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Tue 14 May 2013, 11:39

luani

luani
Administrator
Administrator
Dashuria eshte ajo qe e don gjithkush,e ben jeten e njerezve te pranueshme ,optimiste ,te bukur dhe te lumtur.pa dashurine jeta do te ishte e zbrazet .

141 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Thu 16 May 2013, 15:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ndjenja e me embel e me e hidhur qe ekziston


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

142 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sun 09 Jun 2013, 18:42

nina.

nina.
Antare i ri
Antare i ri
dashuria eshte ndienja e cila nuk ka fjale per tu shpjeguar

143 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 14 Jun 2013, 13:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
-- "" LuftoO per ate Q dòO .. sHkatrRò aTe Q tt sfidÒnn .. HarRo aTe Q ste mendoN .. !!! --""


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

144 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Wed 03 Jul 2013, 06:02

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Ruaje dashurine e vertete se ajo te vjen njehere ne jete...

Dashuria eshte det gjithkush mund te zhytet por ai(ajo) qe nuk di not mund edhe te mbytet...

Dashuria e pare ka me shume nektare...


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

145 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Fri 05 Jul 2013, 15:21

luani

luani
Administrator
Administrator
Dashuria eshte nje kopesht me lule ku gjithkush vrapon te thithe sa me shume nektarin por jo te gjithe do arrijne ta shijojne ate .

146 C'fare eshte dashuria ? - Faqe 5 Empty Re: C'fare eshte dashuria ? prej Sat 06 Jul 2013, 06:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pa ty jete me duket e ashper
Pa ty cdo gje me duket e vdekur
Pa ty dhe dita kurre ska mbarim
Pa ty dhe yjet nuk kane te njejtin shkelqim

Pa ty vetem trishtim ka ne syte e mi
Pa ty ndjehem gjithnje ne vetmi
Pa ty kete jete nuk me pelqen ta jetoj
Pa ty vetem vdekjen imagjinoj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 5 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons