Forumi Kuq E Zi
Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 5]


$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment...

https://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 Images?q=tbn:ANd9GcSKYdMisTVCv0mIUCvwVQC2nfgk7acIXJUY4TuOCdKXdsagxFmLZ0CGyL0T

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Me le te vetem sonte

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te duaaaaaaaaaaa

https://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
edhe un i them se e dua

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
e dua me gjith zemer

https://kuqezi.albanianforum.net/

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Ti amo amore mio,mi manchi da morire. Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 2975102265

Vizitor

Anonymous
Vizitor
s mundem te flej pa ty

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
e mendoj

Vizitor

Anonymous
Vizitor
une akoma me shume

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
me mungon shume shume edhe te dua me shume

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
do te vras kur te te takoj

https://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
$EB@$TJ@N shkruajti:do te vras kur te te takoj
PO PSE MORE AK KAQ MIZOR???

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ua po keshtu ne te vertet ja thoni more apo vetem ne mendje ju mbeten..keto thenie Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 1416650876

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
NUK KAM..TE DASHUR QE KESHTU SPO BEJ KOMENT FARE

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Kaq shpejt me harron

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
PO TE KISHA...DO TI THOJA:.....HAJD TE PERQAFOJ PAK SE ME MORI MALLI

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Te dua zemer. banjo

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
Wink

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
gladiatori shkruajti: Wink

Po ti moj Myrvete cfare do ti thuash ? Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 1416650876 Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 1416650876

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
PO TI O XHIK E DI QE UNE SKAM CME PYT KOT...POR DO TI THOJA.....O KARAMELJA IME TE PUTH PAK QE TE EMBELSOJ PAK SHPIRTIN SE E PASKAM TE HIDHUR SOT....

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
gladiatori shkruajti:PO TI O XHIK E DI QE UNE SKAM CME PYT KOT...POR DO TI THOJA.....O KARAMELJA IME TE PUTH PAK QE TE EMBELSOJ PAK SHPIRTIN SE E PASKAM TE HIDHUR SOT....


E ore bukur do ti thenke Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 1277648054

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
Aldo shkruajti:
gladiatori shkruajti:PO TI O XHIK E DI QE UNE SKAM CME PYT KOT...POR DO TI THOJA.....O KARAMELJA IME TE PUTH PAK QE TE EMBELSOJ PAK SHPIRTIN SE E PASKAM TE HIDHUR SOT....


E ore bukur do ti thenke Cfare Do Ti Thonit Te Dashurit ose te dashures Ne Kete Moment... - Faqe 2 1277648054
...PO MOR PO..PAS PASTAJ TI E DI????? BABA BABA...HAHAHAHAHAH

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
te dua shume dhe me mungon

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
te mendoj me shum se cdo her

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:te dua shume dhe me mungon

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Zgjohu........

Aldo

Aldo
Moderator
Moderator
Ku je,- pse me le vetem? kis

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
me mungon shume shume

Nitta

Nitta
Antar Special
Antar Special
Se me mungon shumm

Vizitor

Anonymous
Vizitor
H...A...RR...O...M...E

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons