Forumi Kuq E Zi
Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do ti thoja qe te dua sinqerisht dhe me ka marre malli te ti shoh dy syte e bukur.

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
eja te te Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente 2975102265 pak

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do te tjap nje kissss
po mos harrro se nuk do te tbej piss(muahhhh)xppppp


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mos me le shenja,se me pisket nena

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
po pse o Zemer je kaq i parritshem
pse cdo nate ne enderr te imagjinoj
dhe cdo dite me tjetren te shikoj...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ta ha Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente 996501562

Vesa

Vesa
eja ne gjirin tim

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kujtove se mlendove .. Jo perkundrazi mlumturove Very Happy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
zemer

luani

luani
Administrator
Administrator
i love

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
zemer

luani

luani
Administrator
Administrator
Jo mos e ndal vrapin e dashurise,
ndjenjat e mija ne zjarmin tend jetojne ,
si dallandyshe krahehapur,
"eja ... eja..."Cicerojne !

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hala ske vdek si gjall si vdek per mu nilloj je


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
ti je yyyyyyyyyyyylllllllllllllllllllllle

kuq e zi

kuq e zi
Ku je moj shejtane

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
you have an angels face,,,a sad look in your eyes and dry lips,,,,why so my angel??? Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente 2539744846


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Te dua per syt e bkur,
per buzet e kuqe,
per zemren e dashuruar,
dhe per shpirtin e sincert
te kam dasht ,
e te dua per jete .

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Un nuk jetoj per ti bere pershtypje botes!
Un ekzistoj per ta jetuar jeten time ne ate menyre qe me ben te jem e lumtur...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
E imja je...

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Dikush ka thene :Dashuria eshte e verber por martesa te hap syte .


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
mirmengjes locke !

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Me hiq buken
nese do,
me hiq dhe ajrin,
por mos me hiq buzeqeshjen tende.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
me ka marre malli per ty.

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente 3016075826


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
[Only mods are allowed to see this link]


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Cfare do ti thonit personit tuaj te zemres ne keto momente 3337620923

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Doje lamtumiren do ta dhuroj
po qe mos tjesh pjes e mendimeve te mia per kte ste siguroj
te siguroj ze nzemer per jet tjetve ti do qendrosh
te siguroj se nga do ku te shkosh
asnje si un sdo te tdoj
kurrr mos harro se e sinqerta gjithnje me shpirt do te te kerkoj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Falma syrin sokoleshe,
ma jep faqen pellumbeshe,
falma zemren moj sorkalle,
prej dashnise flak me kalle,
nuk me hahet,
spo me pihet,
pa ty askund s'me rrihet,
me shikim si shigjet ,
ma ke cue zemren peshe
ska ma te madhe lumturi,
vec me pas me ndejt me ty.

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nese jeta esht tragjedi un dua tjetoj veq me ty
nese jeta esht dashuri ate ma tregojn ato sy
nese sduan tjemi nje
do iki do ta plotsoj qefin pa ber ze
po gjithmon nzemren time do jetosh
e ateher do ta marresh vesh se qdo thot tdashurosh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

luani

luani
Administrator
Administrator
Ajsbergun salata pa dyshim,
dashuria eshte e afte ta shkrij,
Sikur everesti te jte ne mes,
zjarri i dashuris do ta djege,
as oqeani me dallge ,
dashuria e shterron...
e dot sna ndal,
ska asnje tragjedi qe me ndan nga ti,
ndaj dhe kete moment dua ,
te jem ne krahet e tua .

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons