Forumi Kuq E Zi
“Ariu” në planetin Mars Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
“Ariu” në planetin Mars Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1“Ariu” në planetin Mars Empty “Ariu” në planetin Mars prej Wed 28 Oct 2015, 17:51

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
“Ariu” në planetin Mars Arushi10

“Ariu” në planetin Mars


Ditë më parë, NASA ka publikuar disa fotografi, ku shihen pamje të ndryshme të planetit Mars.
Në mesin e fotografive është gjetur edhe një figurë që ngjason shumë me një ari polar.

Scott C Ëaring, një hulumtues që merret me çështjen e jashtëtokësorëve, pasi e ka parë këtë figurë, e ka njoftuar Organizatën e Kombeve të Bashkuara.

“Nuk është hera e parë, që NASA fotografon qenie të gjalla në hapësirë, por ua mbulon ngjyrën dhe i bën të duken si jo të gjalla” ka thënë hulumtuesi.

“Për këtë e kam njoftuar OKB-në dhe dua që të jepet një përgjigje. Po që se nuk shpjegon askush, do të drejtohem personalisht tek Ban Ki-moon”, tha ai.

“Ariu” në planetin Mars Arushi3

“Ariu” në planetin Mars Arushi11


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons