Forumi Kuq E Zi
Një imazh gaforreje fotografohet në planetin Mars Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Një imazh gaforreje fotografohet në planetin Mars Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një imazh gaforreje fotografohet në planetin Mars 154c1f10

Një imazh gaforreje fotografohet në planetin Mars


Pas një fotoje të bërë nga Coriosity i NASA-s në planetin e kuq, ‘adhuruesit’ e UFO-ve kanë vënë re një imazh gaforreje në një lloj shpelle mes shkëmbinjve. Ata mendojnë se shkencëtarët nuk duan të tregojnë të vërtetën mbi planetin Mars.

Ndërkohë Seth Shostak, drejtues i qendrës ‘SETI’ thotë se ky mund të jetë një rast i pareidolias, një lloj përgjigjeje psikologjike e të parit fytyra apo imazhe të përditshme në objekte të çfarëdoshme.  

Në një tjetër foto (Fotoja e dytë), e cila është ngarkuar në internet më parë sërish nga NASA, i njëjti grup ka vënë re një imazh që duket të jetë i një femre. “Është e vështirë të përcaktohet nëse është diçka e gjallë apo një statujë e shumë kohëve më parë”, tha Scott Waring nga UFO Sightings Daily.

Një imazh gaforreje fotografohet në planetin Mars 39e20310
[h1].[/h1]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons