Forumi Kuq E Zi
Windows 10 instalohet në 14 milionë pajisje në 24 orët e para Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Windows 10 instalohet në 14 milionë pajisje në 24 orët e para Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Windows 10 instalohet në 14 milionë pajisje në 24 orët e para


Windows 10 instalohet në 14 milionë pajisje në 24 orët e para Maxres10

“Microsoft” ka bërë të ditur se për sistemi operativ Windows 10 ka pasur kërkesa të jashtëzakonshme menjëherë pasi sistemi operativ i ri është lançuar.

Sipas kompanisë, në vetëm 24 orët e para ai është instaluar në 14 milionë pajisje, ndërsa edhe komentet dhe reagimet e përdoruesve në të gjithë globin duket se kanë qenë pozitive.

Më parë, përfaqësues të “Microsoft” janë shprehur se dëshirojnë që Windows 10 të jetë në një miliard pajisje deri në vitin 2018.

Megjithatë, ndërsa versioni PC i sistemit operativ është pritur mirë, ekspertët e kësaj fushe e kanë vënë në pikëpyetje atë për të konkurruar Android-in dhe iOS në “smartphones”.

Edhe pse miliona njerëz e kanë përfunduar me sukses instalimin, shumë të tjerë ende nuk kanë arritur ta instalojnë të plotë atë dhe janë në pritje.

/ Top Channel


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons