Forumi Kuq E Zi
INFORMATIKA Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
INFORMATIKA Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

INFORMATIKA

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Informacione nga informatika


Kjo kategori esht per te gjith ju qe e adhuroni boten e kompjuterit, dhe ne kte kategori do te publikohen informacione nga me te fundit nga bota e informatikes...
Asnjë mesazh i riGoogle, Asnjë mesazh i riFacebook
193241INFORMATIKA 1-48Disa fakte që nuk i ...
Sun 20 Mar 2016, 08:30
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarkoni Programe Per PC


Në këtë kategori do të gjeni dhe do te postoni vetem programe per kompjuterin qe shkarkohen free, gjithashtu te gjith ju qe ju duhet ndihm per kompjuterin na shkruani ne kte kategori...
3847INFORMATIKA 1-48Grand Theft Auto: Sa...
Thu 16 Oct 2014, 16:32
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale Te Ndryshme


Ktu ne kte kategori do te gjeni plot tutoriale me vidjo, foto ose shkrime qe do tju ndihmojn sadopakë në përdorimin e pc apo te forumit...
Asnjë mesazh i riTutoriale Rreth Forumit
2234INFORMATIKA 1-48Si te postoj nje fot...
Tue 18 Jun 2013, 17:01
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Webmaster


Per te gjith ju qe keni webe, ne kte kategori do te gjeni ndihm rreth per te mirmbajtur webet tuaja, me pak fjal kjo rubrik esht vendi i duhur per Webmasterat e rinj...
99INFORMATIKA 1-48Cfare eshte Google A...
Thu 21 Aug 2014, 08:37
$EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
INFORMATIKA Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...