Forumi Kuq E Zi
Prezervativi im i parë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Prezervativi im i parë Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Prezervativi im i parë Empty Prezervativi im i parë prej Sat 02 Aug 2014, 17:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Prezervativi im i parë.

Më kujtohet hera e parë e imja me prezervativ. Isha vetëm 15-vjeç. Shkova për t'ble prezervativ te farmacia e lagjes. N'fakt kisha tentuar shumë herë me shku, po turpi nuk me linte. Pasi osht lagje e vogël e njifena e m'vinte turp me m'pa njeri. Kisha turp edhe nga Farmacistja, e cila ishte një gocë e re, superpidh (m'duket se quhej Linda), e cila me siguri e dinte se për çfarë janë prezervativët.

Ajo ishte pas banakut dhe e pa që isha shumë i turpshëm, megjithatë ajo m'pyeti nëse dija ta vendosja.
Unë çiltërsisht iu përgjigja "Jo, jo t'them t'drejtën."
Kështuqë ajo mori një prezervativ, e nxorri nga pakoja dhe e vendosi n'gisht, si për t'më treguar dhe që ishin tepër t'sigurtë.
Ajo e pa që unë prap isha i habitur dhe shumë konfuz, doli te dera pa rreth e rrotull që nuk kishte asnjë njeri (se ishte piku i vapës), mbylli derën e farmacisë, më mori te dhoma e pasme e filloi të zbërthente kopsat e këmishës së saj. Kishte një gjoks qia robt.
-"A t'eksitojnë kto ***?" -më tha.

Me thonë atë që osht kisha ngel me gojë hapt, isha totalisht i shokuar, vetëm luajta kokën n'shenjë pohimi. Ajo pastaj m'tha që kishte ardhë koha që unë t'vendosja prezervativin. Ndërkohë që unë po vendosja prezervativin, ajo hoqi pantallonat, u shtri sipër tavolinës dhe hapi këmbët.
"Ec pra! Nuk kemi shumë kohë!" -tha ajo me një ton zëri urdhërues.
Menjëherë ia futa...ishte kaq bukur saqë, fatkeqësisht nuk durova dot shumë dhe u prisha. Ajo e ndjeu brenda vetes dhe m'pyeti: "A e vendose prezervativin?"
"Sigurisht që po!" -i thashë unë shumë i bindur, e duke i treguar gishtin që e kisha vendos.

Ajo filloi menjëherë të ulërinte dhe të më gjuante me grushta.

O me rob shpie, asnjëherë nuk i kam kuptuar femrat!

Marr nga facebook


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons