Forumi Kuq E Zi
Prezervativi i se ardhmes prej lekure peshku Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Prezervativi i se ardhmes prej lekure peshku Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Prezervativi i se ardhmes prej lekure peshku Empty Prezervativi i se ardhmes prej lekure peshku prej Sat 23 Nov 2013, 20:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Prezervativi i se ardhmes prej lekure peshku Condom10
SHBA - Prezervativi i se ardhmes do te jete bio, i perbere nga lekura e peshkut ose nga pjese lope. Por mund te jete dhe hi-tech, i pershtatshem per forma dhe madhesi te ndryshme sipas perdoruesve.
Keto jane tri projektet e prezervativeve te se nesermes, qe u prezantuan nga fondacioni, “Bill & Melinda Gates”.
Keto produkte pas disa vitesh mund t’i gjeni ne te gjitha farmacite e botes.
Nje iniciative e tille u ideua nga disa te rinj te merren me informatike, te cilet ne bashkepunim me mjeket sollen per here te pare mbrojtjen nga shtazanite e padeshiruar dhe semundjet seksualisht te transmetueshme, menyre bio.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons