Forumi Kuq E Zi
Macia befason pronarin, i sjell marijuhanë në shtëpi Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Macia befason pronarin, i sjell marijuhanë në shtëpi Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Macia befason pronarin, i sjell marijuhanë në shtëpi

Macia befason pronarin, i sjell marijuhanë në shtëpi Macja-me-mariuhane-160x117

Një mace ja ka sjell një befasi të këndshme pronaren e saj në shtëpi, duke i sjell asaj një pako marijuhana. Ngjarja ka ndodhur në Zelandën e re.
Një pronar i një maceje është befasuar në Zelandën e Re pasi që ka marrë një pako ekstra nga marijuanë dhe ja ka dërguar atij tek pragu i shtëpisë.
Sipas Global News, një grua nga qyteti Dunedin e ka thirr menjëherë policinë pasi ka zbuluar që macja e saj i kishte sjell bar në shtëpi edhe pse nuk e dinte se ku e kishte gjetur macja e saj.
Policia u befasua pasi që pronarja kishte një kesh marijuhanë që kushtonte hiç më pak se 150 dollarë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons