Forumi Kuq E Zi
Ditet e mia pa TY Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ditet e mia pa TY Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ditet e mia pa TY Empty Ditet e mia pa TY prej Sat 25 May 2013, 13:46

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Ditet e mia pa ty,...nje bashkebisedim i vazhdueshem me
vetveten,..nje tundim mendimesh,ndjenjash,fjalesh,...nje cmenduri e
bukur brenda meje,..nje dhimbje pa fjale ...shume fjale
njekohesisht,...Ditet e mia pa TY....nje dhimbje pa fund....e jo nje
fund pa dhimbje....
Per te gjithe ata qe te pakten njehere ne jete u
ka ndodhur te ndahen me nje dashuri,te vuajne,te kerkojne DASHURINE me
cdo kusht edhe kur smund te jete...Pas ndarjes kush kane qene ditet
tuaja pa ATE...dhimbje,brenga,lote,fjale ..qe ai si ka ditur kurre?
...Kjo mund te jete per ju nje leter per ATE..por nje leter e panisur kurre....kjo leter do te qendroje ketu midis nesh....
FALEMINDERIT...

2Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Sat 25 May 2013, 14:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Un do shkruaj per ty e sdo them se kta fjal e kta lot jan arsyja qe te dua aq shum as nuk do
them se dua te te puth pa mbarim nuk do them asgje edhe pse ditet e mia pa ty pa frymen tende pa aromen
tende pa syt e tu pa buzet e tua spo me shtyhen ndaj nuk e diiii mi zemer sesi po mundem trri pa ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Sun 26 May 2013, 10:10

luani

luani
Administrator
Administrator
cdo dite pa ty eshte si nje frut pa shije,Edhe pse ndodhesh larg nga une endrroj per ty,me mungojne shume syte,buzet e embla ,gusha jote ,dhe e gjithe qenja ,dua te prek ,te ledhatoj , te marre ne krahet e mij , te perqafoi e te shtergoj fort ne gjoks,te ndiej nga afer rrahjet ezemres tende ,aromen tende te parfumit tend se vetem keshtu do isha i lumtur e keshtu njera pas tjetres kalojne ditet duke menduar per ty .

4Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Mon 27 May 2013, 07:35

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jan dit shum te rendaaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Mon 27 May 2013, 12:16

luani

luani
Administrator
Administrator
Jane shum te gjata ,dhe cdo dite endrroj te jem me ty.

6Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Mon 27 May 2013, 14:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jan si qdo her para e te te njihja tyyy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Wed 05 Jun 2013, 18:39

luani

luani
Administrator
Administrator
si vera pa shi

8Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Thu 13 Jun 2013, 14:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jan shum te trishta


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Thu 13 Jun 2013, 18:53

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
njesoj

10Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Fri 14 Jun 2013, 13:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Kujdess moOs e humb dikKe ..se esHte vesHtire ta fitoOsh ate persOn persSerii ..!!!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Fri 14 Jun 2013, 18:06

luani

luani
Administrator
Administrator
Jane te mangeta  dhe pa dashuri

12Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Sat 15 Jun 2013, 11:01

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Jeta Ime s'doO kisHte kupTimM nqss tiI s'dO isHe praN MeJe ..!!


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

13Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Tue 18 Jun 2013, 05:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nuk do zgjatem se as nuk dua te te lodh...thjesht nga ti dua te di nese je mir....Te Di Nese Syt E Tu Qajn Me Lot....Dua Nga Ti NNje puthje e nje perqafim tngroht e jo lamtumir se spo mundem te te harroj dot....Jam Shum E Vetme Pa Ty spo mundem tbej asgje naten zgjohem ne erresir duke qa me lot malli e nga ti kerkoj veq pak meshir...nuk dua shum thjesht te te shoh per tfundit her besom se per ty vuaj...besom te dua.....(uaaaaaaaaa)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Fri 02 Aug 2013, 18:30

luani

luani
Administrator
Administrator
Si nje vere pa shi

15Ditet e mia pa TY Empty Re: Ditet e mia pa TY prej Sat 07 Sep 2013, 15:39

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mundohem por jo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons