Forumi Kuq E Zi
Deputetja greke: “Greqia po numëron ditët e fundit si shtet! Është vendi i parë eksperimental” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Deputetja greke: “Greqia po numëron ditët e fundit si shtet! Është vendi i parë eksperimental” Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Deputetja greke: “Greqia po numëron ditët e fundit si shtet! Është vendi i parë eksperimental” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Deputetja greke: “Greqia po numëron ditët e fundit si shtet! Është vendi i parë eksperimental” Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Deputetja greke: “Greqia po numëron ditët e fundit si shtet! Është vendi i parë eksperimental” Thumb_250x150

Deputetja e partisë së opozitës “Grekët e Pavarur” jep alarmin, madje ecën dhe një hap më tej duke thënë se “Greqia po numëron ditët e fundit të saja si shtet! Greqia vendi i parë eksperimental”!
Këtë konkluzion, -që nuk është e vetmja që e ka thënë, i kanë paraprirë edhe shumë figura të mëdha-, ajo e nxjerrë duke hedhur një shikim edhe më të thellë, ose thënë ndryshe “pas perdeve”.

“Le të lexojmë prapa veprimeve të tyre: Akt legjislativi është super-arma e tyre e re, për të shtypur Kushtetutën dhe demokracinë. Memorandumet erdhën për të mos ikur kurrë. Është demonstrim fuqie “Shikoni se çfarë ne jemi të aftë të bëjmë vetëm brenda një pasditeje”! Dhe kjo është pa dyshim prova gjenerale për t’i përafrisë më të këqijave që do të vijnë”, thotë ajo duke nënvizuar se agr
Deputetja greke: “Greqia po numëron ditët e fundit si shtet! Është vendi i parë eksperimental” Maia_300x200
esiviteti i tyre është i pashoq dhe se më të këqijat nuk ardhur ende.
Deputetja sjell si fakt të pathyeshëm mbylljen e transmetuesit të ERT-it, vetëm brenda pak orëve, si dhe masat kaq të rrepta të cilat dita-ditës bëhen edhe më të ashpra. 
Për deputeten, Greqia përbën “kafshën eksperimentale” të rendit të ri botërorë dhe të aleatëve të Greqisë të këtij vendit me qëllim që t’ju dërgohet mesazhi i duhur edhe vendeve të tjera që nuk do ti nënshtrohen Rendit të Ri Botërorë.
“Greqia do të jetë vendi i parë që do ti bashkohet “Federalizimit të Ri”, madje termi “Shtet” për vendin nuk do të ekzistoj më pas zgjedhjeve parlamentare në Gjermani. Ndërkohë ju bëjë me dije se Projektbuxheti i vendit për vitin 2014, do të depozitohet në Bruksel, prej dhe ku do të miratohet”, nënvizon Maria Mich. Polyzou.

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
sa mbehet qefiiiii

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons