Forumi Kuq E Zi
Per Ty...... - Faqe 2 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Per Ty...... - Faqe 2 Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1Per Ty...... - Faqe 2 Empty Per Ty...... prej Thu 23 May 2013, 08:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
First topic message reminder :

Nese
Kam Gabuar shpirt me fal...Nese Stpelqen Dashuria Ime Zemres I Them Ndal
E Nese Sdon Tkesh Lidhje me mua un te kuptoj falmi shpirt gabimet e
lerme te te dashuroj...Mos Harro Shpirt Se Je Arsyja Qe Jetoj mos harro
shpirt se per syt e buzqeshjen tende un kam nevoj..mos harro shpirt te
luytem mos me urre po ki sadopak meshir...Te dua Shum Shpirt e shpresoj
qe tme kuptosh e x dashurin time me e pranu mos ta kesh tveshtir


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

31Per Ty...... - Faqe 2 Empty Re: Per Ty...... prej Sun 08 Sep 2013, 17:36

luani

luani
Administrator
Administrator
per ty mendoj,
per ty shkruaj poezi.
ti me frymzon,
si te jem ne dashuri.

32Per Ty...... - Faqe 2 Empty Re: Per Ty...... prej Tue 10 Sep 2013, 05:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Une qe nuk te preka kurre dhe te ndjej gjithmone.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

33Per Ty...... - Faqe 2 Empty Re: Per Ty...... prej Thu 19 Sep 2013, 13:15

luani

luani
Administrator
Administrator
Per Ty...... - Faqe 2 10xgi2c1

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons