Forumi Kuq E Zi
2 vjet burg një 56-vjeçari, mesazhe erotike e kërcënime gazetares së radios Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
2 vjet burg një 56-vjeçari, mesazhe erotike e kërcënime gazetares së radios Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
2 vjet burg një 56-vjeçari, mesazhe erotike e kërcënime gazetares së radios Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
2 vjet burg një 56-vjeçari, mesazhe erotike e kërcënime gazetares së radios Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
2 vjet burg një 56-vjeçari, mesazhe erotike e kërcënime gazetares së radios Radio
Tiranë- Numri i telefonit të një emisioni radiofonik, i vënë në shërbim të dëgjuesve, është bërë një kërcënim serioz për jetën e drejtueses së emisionit në një radio në Tiranë. Kjo e fundit, ka denoncuar shtetasin O.Z nga qyteti i Elbasanit, se në numrin e telefonit në shërbim të mesazheve të publikut, i pandehuri i ka derguar drejtueses së emisionit D.D mesazhe ngacmuese, me përmbajtje erotike por edhe kërcënime dhe kanosje për jetën.

Sipas vendimit 226 të gjykatës, 56-vjeçari, i divorcuar dhe me arsim tetë klasë, veç mesazheve dhe telefonatave, ka vajtur dhe disa here tek zyrat edhe e radios duke kërkuar më këmbëngulje takim me prezantuesen. Duke e kosniderua si një person me shenjat e një maniaku, gjykata e ka dënuar atë me dy vjet burg.

Gazetarja D.D ka deklaruar në gjykatë: “Une kam rreth nje vit qe kam komunikim telefonik me O.Z. Ne kemi dy numra kontakti ne Radio. Kontakti i pare me O.Z ka qene ne numrin fiks te radios. Ai merrte ne telefon aty dhe une ia bera te qarte qe te mos merrte me ne telefon pasi me shqetesonte. Ai filloi te dergonte mesazhe ne numrat e celularit te emisionit tim. Mesazhet ishin te ndryshme dashamiresie, erotike dhe kercenimi. Kur keto mesazhe u beme kercenuese atehere une u bera merak dhe po shqetesohesha. O.Z përvecse me dergonte mesazhe filloi dhe te vinte ne kompani. Une e denoncova, ate e thirren ne komisariat dhe pastaj situate u qetesua disi deri nje jave, por me pas filloi perseri te me dergonte letra, filloi te vinte ne pune time dhe me kerkonte. Une nuk e di se cfare te pres nga ky person une e kam te pamundur te bej emision pasi me vijne mesazhe te ndryshme dhe nuk e di se cfare te pres prej tij nga kercenimi qe ai me ben. Mesazhet qe ai me ben jane te ndryshme me thote qe kam arme me silenciator dhe do te vras, me prezanton tek persona te ndryshem si te dashuren e tij. Letrat e tij jane te frikshme dhe kane karaktere te ndryshme. Une nuk e kam takuar asnjehere fizikisht O.Z-në. Ai me ka sjelle dhurata te ndryshme ne pune por une nuk i kam pranuar. Ne momentin kur kam bere denoncimin kam marre vesh qe ka femije dhe qe eshte i divorcuar. Pas kallezimit ai me ka shqetesuar prap disa here, nuk kam dashur te ballafaqohem me te. Mendoj qe vetem frenimi i ligjit do ta ndaloje.

71 seancat gjyqësore janë bërë ne mungese te të pandehurit duke iu caktuar nje avokat kryesisht. Me këto të dhëna, gjykata vendosi dënimin e tij me 2 vjet heqje burg, me akuzën për veprën penale të “Perndjekjes”.

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
ka dasht 10 vite qe ti mbushej koka mir jo 2 se jan shum pakk

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons