Forumi Kuq E Zi
Kurr mos harro ... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kurr mos harro ... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Kurr mos harro ... Empty Kurr mos harro ... prej Sat 23 Mar 2013, 16:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
kurr mos harro neten qe i kalaum sa bukur se bashku ...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sat 23 Mar 2013, 17:21

Alem

Alem
Antar Special
Antar Special
Kurre mos e harro ate qe me premtove.

3Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sun 24 Mar 2013, 03:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se kush tdeshi ntvertet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Thu 04 Apr 2013, 07:17

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
se jeta eshte plot dashuri

5Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Thu 04 Apr 2013, 21:05

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kurr mos harro te maresh frym Kurr mos harro ... 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

6Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Fri 05 Apr 2013, 12:48

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
por dhe ne harrofsh-pyet

7Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sat 06 Apr 2013, 06:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se cesht dashuria e vertet?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sat 27 Apr 2013, 06:08

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
gabimin

9Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Tue 07 May 2013, 09:44

luani

luani
Administrator
Administrator
ti respektosh shoket!

10Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Fri 10 May 2013, 11:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se veq un tkom dasht me tvertet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sun 12 May 2013, 05:14

luani

luani
Administrator
Administrator
se koha nuk mund te kthehet pas.

12Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sun 12 May 2013, 15:43

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
katunin ku linde ndaj mos fol anglisht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Tue 14 May 2013, 12:25

luani

luani
Administrator
Administrator
shoket,
pa shoqeri ska lumturi.

14Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Tue 14 May 2013, 14:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se kam qen edhe do jem e vetmja qe do tdu pa kuffi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Tue 14 May 2013, 14:50

luani

luani
Administrator
Administrator
kurr mos harro te perqafosh fort ate qe do.

16Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Thu 16 May 2013, 15:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se qjam un tbej per ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Thu 16 May 2013, 16:01

luani

luani
Administrator
Administrator
Qe jam dhe une ketu duke menduar per ty.

18Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Fri 17 May 2013, 07:36

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Se Nfundt Tfundit Ende Kujtoj Historin Ton Sikur Tkisht Ndodhur Dje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sat 15 Jun 2013, 11:09

Klio

Klio
Moderator
Moderator
qe do te tdua vetem tyyyy


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

20Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Tue 18 Jun 2013, 05:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se cjam ngjendje tbej per ty


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Wed 03 Jul 2013, 05:58

Klio

Klio
Moderator
Moderator
qe ty te dua shumeeeee


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

22Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Wed 31 Jul 2013, 16:40

luani

luani
Administrator
Administrator
ate qe te do.

23Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Fri 02 Aug 2013, 15:10

ekaterina

ekaterina
Antare i ri
Antare i ri
...se ne kete bote ekziston dikush qe jeton vetem per buzeqeshjen tende

24Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Fri 02 Aug 2013, 16:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se nket bot dikush jeton vewtem te tshoh te lumtur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

25Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Fri 02 Aug 2013, 17:55

luani

luani
Administrator
Administrator
se dikush mendon per ty

26Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sat 03 Aug 2013, 19:35

ekaterina

ekaterina
Antare i ri
Antare i ri
se dikush do te sakrifikonte gjithshka per te te pare te lumtur

27Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Thu 08 Aug 2013, 06:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se un te du shumm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

28Kurr mos harro ... Empty Re: Kurr mos harro ... prej Sat 07 Sep 2013, 15:38

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se bota rrotullohet kush ka lendu do lendohet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons