Forumi Kuq E Zi
Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  Empty Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi prej Thu 21 Mar 2013, 22:37

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  792b9b40-0618-4d7a-a0a9-e6b9e24fb6a9---0-
Njeriu ne Mars, por çfarë do të bëjnë gratë dhe burrat që udhëtojnë në hapësirë, me një det yjesh që ofrojnë një pamje të mrekullueshme?

Çështja nuk është aspak dytësore nëse mendohet për misione të tilla afatgjata: seks në hapësirë?

Askush nuk ka studiuar se si riprodhimi njerëzor mund të reagojë ndaj ndryshimit të forcës së rëndesës.

Megjithatë, një studim i ri duket se ka gjetur përgjigjen: “seksi në hapësirë nuk është aq i mirë sa mendohet, madje, mund të jetë fatal”.

Jo vetëm seksi, por i tërë procesi i riprodhimit në hapësirë ka qenë një obsesion i vërtetë për shkencëtarët.

Nga NASA kanë ritheksuar gjithmonë se, afrimi i astronautëve meshkuj me ato femra jashtë atmosferës tokësore nuk është realizuar kurrë, edhe pse në të kaluarën ka pasur dëshmi të shumta për të kundërtën.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

2Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  Empty Re: Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi prej Thu 21 Mar 2013, 22:40

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
sikur te ngjiteshim te provonim Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  1416650876

3Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  Empty Re: Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi prej Thu 21 Mar 2013, 22:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Seks në kozmos? Ja c’thotë studimi  1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons