Forumi Kuq E Zi
THYHEN TABUTË, GRATË KËRKOJNË SEKS ANAL! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
THYHEN TABUTË, GRATË KËRKOJNË SEKS ANAL! Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1THYHEN TABUTË, GRATË KËRKOJNË SEKS ANAL! Empty THYHEN TABUTË, GRATË KËRKOJNË SEKS ANAL! prej Thu 14 Mar 2013, 01:41

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
THYHEN TABUTË, GRATË KËRKOJNË SEKS ANAL! Foto-a10
Një studim i botuar në “Journal of Sexual Medicine”, tregoi se seksi anal nuk përbën më tabu për gratë, madje shumë e kërkojnë vetë, sepse, siç thonë, ndiejnë më shumë… Hulumtimi zgjati 20 vjet dhe u krye në mbi 8500 gra. Udhëheqësi i studimit, Uilliam Saletan, bashkë me ekipin e tij konstatuan se në vitin 1992, 16% e grave kërkonte të provonte seksin anal, pavarësisht nga mosha. Sot, njëzetë vjet më vonë, shifra është trefishuar. Të paktën, 40% e grave kërkon dhe provon seksin anal.

Shpjegimi i dhënë nga Dr. Saletan ka të bëjë me orgazmën. Ekipi hulumtues konstatoi se 65% e grave vinte në orgazmë përmes seksit vaginal (përfshirë stimulimin e klitorit). Ndërsa përqindja e grave që arrinte në orgazmë përmes seksit anal ishte pothuajse 94%!!!

“Kemi arritur në përfundimin se sa më shumë seks që të bëjë gruaja, aq më shumë orgazma do të përjetojë. Seksi i shumtë çon në eksplorimin e trupit, dhe eksplorimi në seks anal. Orgazmat e shumta e të fuqishme që rrjedhojnë nga seksi anal nuk janë shkaku, por rezultati, përfundon shkencëtari./AlbStroka/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
https://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons